Zamknij

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się na Morskim Oku. Zdjęcie oburzyło internautów

21.01.2021 15:47
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa zaliczyła kolejną wpadkę? Aktorka wraz z Nikodemem Rozbickim odpoczywają na urlopie w Zakopanem. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ona i jej ukochany całują się na zamarzniętym Morskim Oku.

Julia Wieniawa początek 2021 roku przeznacza na odpoczynek. Aktorka ma za sobą pełne wrażeń miesiące - w listopadzie zdradziła, że założyła własną markę odzieżową. Pierwsza kolekcja Lemiss spotkała się jednak z wieloma negatywnymi recenzjami. Przedsiębiorcza 22-latka musi walczyć o reputację swojej marki. Nic dziwnego, że po tak trudnych doświadczeniach zawodowych gwiazda postanowiła zrelaksować się na wymarzonych wakacjach.

W grudniu Julia Wieniawa publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z Zanzibaru. Teraz postanowiła wykorzystać zimową pogodę i uciekła wraz z ukochanym Nikodemem Rozbickim do Zakopanego. Na ostatniej fotce na Instagramie widzimy, jak gwiazda i jej wybranek całują się na środku zamarzniętego Morskiego Oka. Choć fotografia jest bez wątpienia bajkowa i spodobała się większości fanów Julii, część internautów zwraca uwagę na brak rozsądku młodej aktorki.

Zobacz także: Julia Wieniawa wywołała burzę zdjęciami z wakacji. Dręczyła morskie stworzenia? [FOTO]

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki weszli na Morskie Oko

Julia Wieniawa kilka tygodni temu spotkała się z krytyką za wykorzystanie żywej rozgwiazdy do zdjęcia na Instagramie. Tym razem również jej się oberwało - internauci zwrócili uwagę, że nie powinna wchodzić na zamarznięte jezioro, nawet jeśli sądzi, że pokrywa lodowa jest wystarczająco gruba. Tatrzański Park Narodowy oraz TOPR od kilku tygodni publikują apele w tej sprawie. "Apelujemy o niewchodzenie na tafle stawów, ponieważ dopiero zamarzają. Lód w wielu miejscach jest bardzo cienki i z łatwością może się załamać" - czytamy w jednym z oficjalnych komunikatów TPN.

- TOPR apeluje, żeby nie wchodzić na tafle. Ale co tam. Szpan musi być.

- Bardzo odpowiedzialnie, wchodzić na zamarznięte jezioro, ale ładne zdjęcia.

- NIE WIESZ, jaki jest lód, nie wiesz, co masz pod stopami, TPN i ratownicy trąbią od miesięcy, żeby na lód nie wchodzić! Kiedy to było, ze 2 tygodnie temu? Załamał się pod turystami, w tym samym miejscu, pewnie też myśleli, że lód jest gruby.

- Zdjęcie piękne. Para cudowna. Wchodzenia na zamarznięte Morskie Oko nie pochwalam - krytykują internauci pod zdjęciem Julii Wieniawy.

Aktorka na razie nie odniosła się do komentarzy. Co myślicie?