Zamknij

Julia Wieniawa jest w ciąży? Internauci komentują wypukły brzuch aktorki

Redakcja
07.11.2018 22:12
Julia Wieniawa
fot. Instagram

Czyżby Julia Wieniawa zdecydowała się na zajście w ciążę w szczytowym momencie swojej kariery? Uwagę internautów przykuł zaokrąglony brzuch aktorki. Gwiazda nie pozostawia wątpliwości.

Wieniawa jest dziś jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w polskim show biznesie. Niedawno znalazła się w zestawieniu 100 najseksowniejszych Polek magazynu CKM. Cieszy się licznymi propozycjami reklamowymi, jest zapraszana na branżowe imprezy i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów oraz internautów. Nic dziwnego, że każde zdjęcie na jej Instagramie spotyka się z dużym odzewem.

Zobacz także

Niedawno Wieniawa umieściła na Instagramie zapowiedź premiery swojego singla z długo zapowiadanej debiutanckiej płyty. Wielu internautów zwróciło jednak uwagę na jej wypukły brzuch. Gwiazda dodała bowiem zdjęcie w błyszczącym kombinezonie, w którym wygląda rzeczywiście tak, jakby coś jej się zaokrąglało...

1

Przy zdjęciu od razu pojawiły się komentarze z pytaniami o ciążę.

"Pięknie ci w tych włoskach, ale tak się przestraszyłam na pierwszym zdjęciu ze jesteś w ciąży" - pisze internautka.

"Jak na początku ciąży" - dodaje ktoś inny. Takich komentarzy pojawiło się wiele. Co na to Wieniawa? Potwierdziła, że cekiny dodają jej kilogramów.

"To prawda hahaha" - odpowiedziała jednej z internautek. Oczywiście teoria fanów o ciąży jest mocno naciągana. Czekamy teraz na singiel Julii.

RadioZET.pl/SA