Zamknij

Julia Wieniawa korzystała ze sprzętu WOŚP. Szczere wyznanie aktorki

Maciej Friedrich
14.01.2020 11:30
Julia Wieniawa korzystała ze sprzętu WOŚP. Szczere wyznanie aktorki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Julia Wieniawa, jak wiele innych gwiazd, wspierała tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktorka doskonale wie, jak ważny jest sprzęt zakupiony przez WOŚP. W wywiadzie wyznała, że sama korzystała z jego pomocy.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, uwielbiana przez widzów i ceniona przez reżyserów. Po pracowitym sezonie gwiazda odpoczywała na Bali, chwaląc się gorącymi zdjęciami w bikini, odwiedziła także Nowy Jork. Po powrocie do Polski postanowiła, podobnie jak wiele innych gwiazd, wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym samym przyczyniła się do zebrania ogromnej kwoty, która może okazać się rekordowa.

Aktorka zdecydowała się wesprzeć licytację WOŚP. Do wieczora 14 stycznia można licytować kolację z Julią w jednej z warszawskich restauracji, a cena 8 godzin przed zakończeniem zbliżała się do 10 tysięcy złotych.

- Ten, kto wylicytuje kolację, może wybrać restaurację, ja stawiam. Mam nadzieję, że spędzimy miły wieczór i zjemy coś dobrego - napisała Julia.

Okazuje się, że Wieniawa doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest sprzęt zakupiony przez Orkiestrę.

Julia Wieniawa korzystała z pomocy WOŚP. Szczere wyznanie gwiazdy

Julia Wieniawa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy między innymi dlatego, że sama jako dziecko korzystała z jej pomocy i wie, jak jest ona ważna. Aktorka opowiedziała o tym w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

- Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie - wyznała Julia.

WOŚP wspierało wiele gwiazd, przeznaczając na licytację zarówno przedmioty, jak i możliwość spotkania. Mieszane uczucia wzbudziła licytacja Kasi Tusk.

RadioZET.pl/MF