Zamknij

Julia Wieniawa kusi w sportowym staniku. Wróciła na siłownię po kwarantannie [FOTO]

24.06.2020 18:16
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa wróciła na siłownię po dłuższej przerwie. Aktorka opublikowała zdjęcie i krótkie nagrania ze swojego pierwszego treningu. Uwagę internautów zwróciła jej szczupła, zgrabna figura.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda, która karierę rozpoczynała w serialu "Rodzinka.pl", pojawiła się już w takich głośnych produkcjach, jak "Kobiety mafii", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Sala samobójców. Hejter". W ostatnim czasie, w związku z epidemią koronawirusa, aktorka nie była zbyt aktywna zawodowo, jednak pozostała w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Teraz Julia Wieniawa powoli wraca do swojego dawnego życia. Większość obostrzeń została zniesiona, w tym te dotyczące zamknięcia siłowni. 21-latka postanowiła to wykorzystać i wybrała się na pierwszy od dawna trening na siłowni.

Zobacz także: Julia Wieniawa wygina się na macie. Pokazała odważne zdjęcie, fani zachwyceni

Julia Wieniawa trenuje na siłowni. Pochwaliła się figurą

Nie od dziś wiadomo, że Julia Wieniawa dba o aktywność fizyczną. Przed społeczną izolacją była częstym gościem na siłowni. Także podczas kwarantanny nie zaniedbywała treningów i regularnie uprawiała jogę.

- Powrót na siłownię. Tęskniłam - napisała Julia Wieniawa pod nowym zdjęciem z siłowni.

Gwiazda zapozowała do fotki w bordowych legginsach i cielistym sportowym biustonoszu. Jak widać, mimo przerwy w treningach ciało aktorki prezentuje się doskonale. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów.

- Ale masz piękną figurę! Zazdroszczę.

- Jaka sylwetka. Cudownie wyglądasz.

- Mega wyglądasz.

- Świetna forma! - komentują internauci.

Wam też podoba się figura Julii Wieniawy?