Zamknij

Julia Wieniawa lśnila w kreacji z lateksu na Flesz Fashion Night 2019

Judyta Wanicka
04.09.2019 14:59
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Julia Wieniawa oczarowała kreacją na gali Flesz Fashion Night 2019. Aktorka zaprezentowała się w czerwonej sukni z lateksu projektu MMC. Poza tym postawiła na minimalistyczny makijaż oczu. To jedna z najpiękniejszych stylizacji 20-letniej gwiazdy w całej jej karierze. 

Julia Wieniawa w kreacji MMC na Flesz Fashion Night 2019

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 20-latka odnosi sukcesy na wielu polach, głównie jako aktorka i piosenkarka, ale także świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki. Podczas celebryckich imprez zawsze wzbudza olbrzymie zainteresowanie fotoreporterów. Wszystko przez dużą dawką naturalnego wdzięku i doskonałego wyczucia modowych trendów. Stylizacje Julii Wieniawy z oficjalnych wyjść prawie nigdy nie przechodzą bez echa. Tym razem nie było inaczej.

Doda w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night. Pokazała za dużo

Julia Wieniawa pojawiła się na gali Flesz Fashion Night 2019 w zjawiskowej sukni projektu MMC. Kreacja w odcieniu krwistej czerwieni odważnie eksponowała dekolt i plecy, a głębokie rozcięcie odsłaniało zgrabne nogi gwiazdy. Lateksowa kreacja nie potrzebowała szczególnej oprawy, dlatego aktorka zdecydowała się na minimalistyczny wygląd. Praktycznie zrezygnowała z makijażu oczu i upięła włosy w gładkiego koka. Usta zaś zaakcentowała czerwoną szminką.

RadioZET.pl/JW