Zamknij

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Podobno to Maciej Musiał

08.06.2020 12:50
Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Ponoć to gwiazdor "Rodzinki.pl"
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Jak donosi "Twoje imperium" wybrankiem serca gwiazdy jest jej kolega z serialu "Rodzinka.pl" - Maciej Musiał.

Julia Wieniawa zakochana? Gwiazda spotyka się z Maciejem Musiałem?

Julia Wieniawa znów jest zakochana? Jak twierdzi "Twoje imperium" aktorka znalazła szczęście u boku Macieja Musiała, którego zna od lat. Młodzi aktorzy grali przez długi czas w jednym z serialu - "Rodzinka.pl". Według tygodnika Maciej i Julia spotkali się ostatnio na modnym Placu Zbawiciela, a następnie udali się do mieszkania aktorki, w którym zostali do rana. Warto podkreślić, że w serialu "Rodzinka.pl" narodziła się miłość innych młodych aktorów - Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego.

Maciej Musiał i Julia Wieniawa. Z kim spotykali się aktorzy?

Dodajmy, że zarówno Julia, jak i Maciej nie potwierdzili rewelacji tygodnika. Samym zainteresowanym co jakiś czas przypisywane są kolejne związki i romanse. Julia Wieniawa wcześniej związana była z Aleksandrem Baronem i Antkiem Królikowskim. Byli partnerzy Julii  układają sobie życie u boku nowych dziewczyn. Z kolei Maciej Musiał jeszcze do niedawna spotykał się z Olgą Buławą. 25-letniego aktora łączono też z 18-letnią aktorką - Freyą Allan.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Twoje imperium