Zamknij

Julia Wieniawa w Nowym Jorku z polskim aktorem. Ma nowego chłopaka? [FOTO]

Maciej Friedrich
30.12.2019 13:35
Julia Wieniawa w Nowym Jorku z polskim aktorem. Ma nowego chłopaka? [FOTO]
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa postanowiła wybrać się na wczasy do Nowego Jorku. Na jednym ze zdjęć towarzyszy jej popularny polski aktor. Czyżby gwiazda "Rodzinki.pl" miała nowego chłopaka?

Julia Wieniawa z pewnością ma za sobą pracowity rok. Gwiazda "Rodzinki.pl" dawno już przestała być kojarzona jedynie z komediowym serialem i wyrosła na jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która może przebierać w zawodowych propozycjach. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją między innymi w serialach "Za marzenia" i "Zawsze warto". 

Nic dziwnego, że po aktywnym roku Julia postanowiła odpocząć. W listopadzie mogliśmy oglądać jej odważne zdjęcia z wypadu na wyspę Bali. Z kolei teraz odpoczywa, zwiedzając Stany Zjednoczone. Na Instagramie chwali się relacjami z podróży. Fanów aktorki zelektryzował fakt, że w podróży towarzyszy jej polski aktor. 

Julia Wieniawa zwiedza Nowy Jork z polskim aktorem. To jej nowy chłopak?

Julia Wieniawa chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i relacjami ze zwiedzania Nowego Jorku. Okazuje się, że aktorka wypoczywa u boku Macieja Musiałowskiego, aktora znanego między innymi z serialu "Druga szansa" i angażu do drugiej część "Sali samobójców". Fani Julii oczywiście zaczęli dopytywać w komentarzach, czy to jej nowy chłopak. Wieniawa odpowiedziała wymownym "nieeee", co zasmuciło część wielbicieli gwiazdy. 

- Szkoda, bo to super chłopak, który ma w d**ie konwenanse i idzie swoją ścieżką.

To najfajniejszy chłopak z Polski - czytamy w komentarzach. 

Julia Wieniawa pokazała siostrę. Fani: "Śliczna, lecz zupełnie niepodobna"

Maciej Musiałowski
fot. Instagram:@juliawieniawa
Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF