Zamknij

Julia Wieniawa przechodzi duchowy przełom. „Nie potrafię opisać słowami tego, czego doświadczyłam” [FOTO]

Maciej Friedrich
21.11.2019 12:49
Julia Wieniawa przechodzi duchowy przełom. „Nie potrafię opisać słowami tego, czego doświadczyłam” [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa po pracowitym aktorskim sezonie postanowiła odpocząć. Wybrała się na indonezyjską wyspę Bali. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie i post, w którym wyznała, że w mieście Ubud przeszła życiowy przełom.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej obecnie zapracowanych polskich aktorek. Młoda gwiazda „Rodzinki.pl” stała się prawdziwą gwiazdą, która nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Możemy oglądać ją w serialu „Zawsze warto”, zadebiutowała w Teatrze Telewizji, zobaczymy ją także w filmie Patryka Vegi „Small World

Nic dziwnego, że Julia postanowiła wybrać się na zasłużone wakacje. Wypoczywa na indonezyjskiej wyspie Bali, a z fanami dzieli się relacjami i zdjęciami, na których możemy oglądać między innymi pośladki Wieniawy. Tym razem aktorka opublikowała fotografię i wpis, w którym przyznaje, że przeszła życiowy i emocjonalny przełom. O co chodzi?

Julia Wieniawa na zdjęciu z Bali. Aktorka przeszła życiowy przełom

We wtorek, 19 listopada na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło się nowe zdjęcie z wakacji. Widzimy na nim skupioną, rozmodloną aktorkę. Julia szczerze wyznała, że w mieście Ubud jej życie uległo zmianie. 

Nie potrafię opisać słowami tego, czego doświadczyłam w Ubud- mieście spirytualnych doznań, które uważane jest za czakrę sakralną Ziemi. Przechodzę tu życiowy przełom i naprawdę czuję ogromne szczęście w sercu. Namaste Ubud. A już jutro Uluwatu – napisała Wieniawa. 

Czyżby gwiazda „Rodzinki.pl” miała wrócić z wakacji jako osoba wyjątkowo uduchowiona?

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF