Zamknij

Julia Wieniawa w bikini. Odważne zdjęcie z włoskich wakacji [FOTO]

29.07.2020 09:05
Julia Wieniawa w kostiumie kąpielowym
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa postanowiła wybrać się na zasłużony urlop. Aktorka postanowiła wybrać się na Sycylię, by odpocząć na bajkowej plaży i zażywać kąpieli. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w skąpym bikini. Zazdroszczą jej nawet koleżanki po fachu.

Julia Wieniawa jest aktorką, która może bez cienia przesady chwalić się karierą rozwijającą się w ekspresowym tempie. Kiedy w 2012 roku debiutowała rolą Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl", z pewnością sama nie spodziewała się, jak szybko trafi do ścisłej czołówki polskich aktorek. Sukces serialu przekuła we własny zawodowy sukces, obecnie jest rozchwytywana przez producentów i marki, które chcą zaangażować ją do kampanii reklamowych. Mogliśmy oglądać ją w drugiej części "Sali samobójców", od 2019 roku występuje w serialu "Zawsze warto". Jej talent docenił także kontrowersyjny Patryk Vega, angażując do "Kobiet Mafii". Zobaczymy ją także w nowym filmie kontrowersyjnego reżysera "Small World".

Julia nie może narzekać na brak zawodowych propozycji i choć jest bardzo ambitna, jak każdy chciała wybrać się na urlop. Pandemia koronawirusa skomplikowała jej wakacyjne plany, jednak w końcu udało jej się wybrać na zasłużony odpoczynek. Zdecydowała się na wyjazd do słonecznej Sycylii, gdzie szkołę tańca prowadzi jej taneczny partner z "Tańca z gwiazdami", Stefano Terrazzino. Aktorka chętnie chwali się zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej najnowsza, odważna fotografia, wzbudziła zazdrość nawet o wiele bardziej doświadczonej koleżanki po fachu.

 Julia Wieniawa topless w basenie. Gwiazda wrzuciła gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

Julia Wieniawa pływa w skąpym bikini. Odważne zdjęcie aktorki

Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z wakacji. Zdjęcie, które z pewnością rozgrzeje miłośników wysportowanego ciała aktorki. Młoda gwiazda rozkoszuje się kąpielą w pięknej, przezroczystej wodzie. Uwagę przykuwa czerwone, dosyć skąpe bikini Julii, w którym pręży ciało podczas kąpieli. Oczywiście kreacja i sylwetka Wieniawy nie umknęła internautom, którzy prześcigali się w komplementach. Fotografię skomentowała także Małgorzata Kożuchowska. Krótkie wymowne "zazdro" jednoznacznie dało do zrozumienia, że Małgosia chętnie zamieniłaby się z Julią.

- Oesu jak chcielibyśmy wskoczyć do basenu do Ciebie i się tak orzeźwić!

- Cudownie wyglądasz na tym ujęciu.

- Wow! Przepiękne jest to zdjęcie! - czytamy w innych komentarzach.

Julii życzymy miłego wypoczynku i także trochę zazdrościmy.