Zamknij

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z tatą. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to ceniony artysta

Maciej Friedrich
21.10.2019 12:31
Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z tatą. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to ceniony artysta
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Karierą kieruje jej mama, natomiast aktorka nieczęsto wspomina o swoim ojcu. Postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z tatą. Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Julia Wieniawa pokazała wspólne zdjęcie z tatą

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek. Gwiazda "Rodzinki.pl" nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Zaledwie 20-letnia aktorka nie tylko gra w filmach i serialach, ale też bierze udział w dużych kampaniach reklamowych znanych marek.

 Julia Wieniawa komentuje swój wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. Kto zawinił?

Karierą Julii kieruje jej mama, Marta Wieniawa-Narkiewicz. Agentka dba o interesy córki, pojawiała się z nią również na wspólnych wywiadach. O wiele mniej wiemy o ojcu aktorki. Pojawiły się nawet plotki, że nie utrzymuje z nim kontaktów. Jednak wspólne zdjęcie z tatą wykonane podczas jego urodzin rozwiało wszelkie wątpliwości.  

Julia Wieniawa z tatą
fot. Instagram:@juliawieniawa
Zagłosuj

Uważasz, że Julia jest podobna do taty?

Liczba głosów:

Konrad Wieniawa-Narkiewicz - kim jest tata Julii Wieniawy?

Nie każdy wie, że Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest nie tylko ojcem Julii Wieniawy, ale też utalentowanym i docenianym artystą plastykiem. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a jego prace pojawiały się na licznych wystawach w Polsce i za granicą. Zwyciężył w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku, jest także zdobywcą Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art 2014. Autor nazywa swoje obrazy "zhumanizowanymi pejzażami". Wieniawa-Narkiewicz wykłada projektowanie graficzne w  Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie.

RadioZET.pl/MF