Zamknij

Julia Wieniawa pokazała babcię i siostrę. Fani: "Włosy cudowne, kopia babci" [FOTO]

Maciej Friedrich
26.05.2020 09:37
Julia Wieniawa na zdjęciu z siostrą i babcią
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z siostrą i babcią. Fani zachwycili się włosami seniorki rodu i uznali, że Julia jest do niej uderzająco podobna. Szczególną uwagę zwrócili na bujne włosy.

Julia Wieniawa jest w pewien sposób ewenementem polskiego show-biznesu. Młoda aktorka zrobiła ogromną karierę w błyskawicznym tempie i szturmem wdarła się do grona najpopularniejszych polskich celebrytów. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" jest obecnie rozchwytywana zarówno jeśli chodzi o role, jak i kontrakty reklamowe. Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Zawsze warto", w 2020 roku pojawiła się także w głośnej "Sali samobójców. Hejter", do kin trafić ma "Small World" Patryka Vegi, w którym zagra jedną z głównych ról.

Julia jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad półtora miliona użytkowników. To właśnie na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z siostrą i babcią. Babcią, która zachwyciła internautów do tego stopnia, że prawdopodobnie sama mogłaby zostać sieciową gwiazdą.

 Julia Wieniawa nago w łóżkowej scenie. Pokazała odważne zdjęcie

Julia Wieniawa pokazała babcię i siostrę. Wzruszające zdjęcie aktorki

Julia Wieniawa w poniedziałek 25 maja opublikowała zdjęcie z siostrą oraz ukochaną babcią. Sama zwróciła uwagę na wyjątkowo bujne włosy seniorki.

- Babcia, jej naturalne włosy i wnuczki - napisała aktorka.

Włosy babci Julii rzeczywiście są imponująco bujne. Co więcej, fani słusznie zauważyli, że wnuczki są niezwykle podobne do babci. Szczególną uwagę zwraca charakterystyczny uśmiech. W komentarzach zaroiło się od komplementów, zarówno dotyczących Julii, jak i jej bliskich.

- Właśnie taką babcią chcę kiedyś być!

- Ale podobna, włosy babci cudowne.

- Widać podobieństwo! Cudowne zdjęcie - czytamy.

Zgadzacie się, że Julia jest bardzo podobna do babci?

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Julia jest podobna do babci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF