Zamknij

Julia Wieniawa nago w łóżkowej scenie. Pokazała odważne zdjęcie

Patrycja Chudolińska
30.04.2020 18:56
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa podejmuje nowe, coraz bardziej śmiałe role. Ostatnio większość czasu poświęca produkcji Polsatu "Zawsze warto". Gwiazda zagrała w tym serialu pierwszą łóżkową scenę.

Julia Wieniawa, mimo bardzo młodego wieku, jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. 21-latka nie może narzekać na nudę czy brak zleceń. Kilka miesięcy temu zakończyła pracę na planie "Rodzinki.pl". Nie zniknęła jednak z telewizji - można ją oglądać w roli Ady w produkcji Polsatu "Zawsze warto". Serial jest zdecydowanie bardziej poważny niż komediowy format TVP o rodzinie Boskich. Julia przyznała, że to właśnie na planie "Zawsze warto" musiała zmierzyć się z najtrudniejszymi scenami w jej dotychczasowej karierze. Gwiazda wystąpiła w odważnej scenie łóżkowej.

Julia Wieniawa nago w serialu "Zawsze warto"

Julia Wieniawa w relacji na Instagramie pokazała zapowiedź kolejnego odcinka "Zawsze warto". Na zdjęciu widzimy nagą Julię Wieniawę, która zakrywa swoje ciało kołdrą. To nie jedyna scena łóżkowa, która pojawi się w serialu. Aktorka w rozmowie z portalem Interia.pl zdradziła, że musiała odegrać scenę gwałtu.

- To były moje najtrudniejsze sceny. Po pierwsze dlatego, że w jednej z nich grałam z Mariuszem Bonaszewskim, którego bardzo szanuję jako aktora. A po drugie dlatego, że te sceny same w sobie nie były łatwe, ponieważ musiałam być prawie półnaga przed całą ekipą. Na szczęście produkcja zapewniła mi komfort pracy na planie i mam nadzieję, że wszystko wypadło wiarygodnie - przyznała.

W nadchodzących odcinkach "Zawsze warto" będziemy mogli zobaczyć, jak Julia Wieniawa sprostała tym niełatwym scenom. Jak podaje "Super Express", Kamil (grany przez Kubę Wesołowskiego) będzie próbował odzyskać serce Ady. Nie zabraknie scen łóżkowych. Będziecie oglądać?

Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

RadioZET.pl/PCh