Zamknij

Julia Wieniawa nie pije alkoholu. Mówi o ogromnym wyrzeczeniu

Maciej Friedrich
05.02.2020 12:46
Julia Wieniawa nie pije alkoholu. Mówi o ogromnym wyrzeczeniu
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa mocno zaangażowała się w przygotowania do występu w "Tańcu z gwiazdami". W wywiadzie zdradziła, że postawiła nie tylko na treningi, ale także restrykcyjną dietę. Aktorka zrezygnowała między innymi z alkoholu.

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i celebrytek. Gwiazda "Rodzinki.pl" rozwinęła skrzydła i szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Ciężko odmówić jej pracowitości, 21-latka zaangażowana jest w wiele różnorodnych projektów. Możemy oglądać ją z serialu "Zawsze warto", w marcu w kinach pojawi się horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym zobaczymy ją w jednej z głównych ról.

Julia pojawi się także w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka uważana jest za największą gwiazdę najnowszej edycji i najwyraźniej bardzo poważnie wzięła do siebie nadzieje pokładane w niej przez widzów.

 Taniec z gwiazdami 11: z kim zatańczy Julia Wieniawa? To legenda programu

Julia Wieniawa została abstynentką. Poświęca się dla "Tańca z gwiazdami"?

Julia Wieniawa nie próżnuje i wytrwale trenuje przed 11. edycją "Tańca z gwiazdami". Wyczerpujące treningi nie tylko zwiększają jej szanse na dobre występy i zwycięstwo w finale, ale też hartują sylwetkę. Aktorka, której uroda zachwyca wielu fanów, postanowiła zgubić kolejne kilogramy. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała o wyrzeczeniach i pracy, jaką wkłada z dbanie o figurę i zdrowie. Gwiazda zrezygnowała między innymi z alkoholu.

- Choruję na Hashimoto i przez długi czas miałam problem ze zrzucaniem swoich kilogramów i utrzymaniem sylwetki. Codziennie jestem komentowana, krytykowana przez to, jak wyglądam, że tu mi coś odstaje, że krzywy nos, krzywe nogi, że przytyłam. Teraz jestem dumna, że jem zdrowo, że znalazłam sposób na tę moją chorobę. Ograniczyłam gluten, w ogóle nie piję alkoholu. Nawet na imprezie, jak gdzieś pójdę, to piję wodę. To jest ogromne wyrzeczenie i ciężka praca, więc dlaczego nie mam być dumna ze swojego ciała?

Miejmy nadzieję, że wysiłek zaowocuje sukcesem na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Zagłosuj

Czekasz na nowy "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF