Zamknij

Julia Wieniawa nie wróci do "Tańca z gwiazdami"? Aktorka zamieściła oficjalny komentarz

21.07.2020 13:01
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w "Tańcu z gwiazdami"
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa nie weźmie udziału w "Tańcu z gwiazdami", który wraca na antenę po przerwie związanej z pandemią koronawirusa? Aktorka występująca ze Stefano Terrazzino rozwiała wątpliwości w najnowszym wpisie na Instagramie. 

Julia Wieniawa była jedną z uczestniczek 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Program jednak przerwano ze względu na pandemię koronawirusa. Gdy obostrzenia zelżały, Polsat zdecydował się kontynuować program. Pierwszy odcinek wznowionego "Tańca z gwiazdami" zaplanowany jest na pierwszy tydzień września. Niestety show nie wróci w niezmienionym składzie. Z udziału zrezygnował już Marcin Bosak, który ma inne plany zawodowe na jesień. Nic dziwnego, że wśród fanów pojawiły się obawy, że również zapracowana Julia Wieniawa może nie znaleźć czasu na dalszy udział w "Dancing with the Stars".

Julia Wieniawa jest typowana na faworytkę do zwycięstwa. 21-letnia gwiazda serialu "Zawsze warto" trenuje pod okiem Stefano Terrazzino, uchodzącego za speca w zdobywaniu Kryształowej Kuli. W dwóch odcinkach, które zdążyły odbyć się przed przerwą, Julia wyraźnie wybijała się na prowadzenie, prezentując wysoki poziom umiejętności tanecznych. Wielu nie ma złudzeń, że Wieniawa i Terrazzino znajdą się w finale. Pytanie tylko, czy zamierzają wrócić na parkiet wznowionego programu.

Stefano Terrazzino ma problemy finansowe. Nowy biznes nie wypalił. "Jestem na lodzie"

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa potwierdziła udział w jesiennym show

Julia Wieniawa na pewno stawi się na planie powracającego "Tańca z gwiazdami". Aktorka już rozpoczęła przygotowania. Ubrana w strój do tańca opublikowała post, w którym potwierdziła udział w tanecznym show Polsatu. 

Wracamy z programem "Taniec z gwiazdami". Dziś pozdrawiam Was z planu zdjęciowego jesiennej ramówki Polsatu. Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka! A Wy? - napisała Wieniawa.

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami 11" po przerwie zaplanowany jest na 4 września. 

Posłuchaj podcastu