Zamknij

Julia Wieniawa nie wytrzymała podczas wywiadu. Ostro zripostowała: "Nie zadawaj mi takich pytań"

30.09.2020 18:01
Julia Wieniawa
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa znów zwróciła na siebie uwagę internautów. Tym razem chodzi o krótki wywiad z dziennikarką portalu przeAmbitni.pl. Aktorka ostro odpowiedziała na pytanie o ślub. Jej riposta szybko stała się hitem m.in. na Tik Toku.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy i ciekawych wyzwań. Ostatnio większość jej czasu pochłaniają treningi do kolejnych odcinków programu "Taniec z gwiazdami". W piątek 25 września mogliśmy zobaczyć namiętną rumbę w wykonaniu Julii i jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino. Motywem przewodnim odcinka było wesele, w związku z czym gwiazda wystąpiła w oszałamiającej, białej sukni.

Taniec Julki i Stefano został bardzo dobrze oceniony przez jurorów - para zdobyła najwyższe noty, czyli łącznie aż 30 punktów. Nic dziwnego, że po zakończeniu programu do aktorki podeszło kilku dziennikarzy z pytaniami na temat programu, tańca, a także jej życia prywatnego. Jedna z dziennikarek posunęła się o krok za daleko.

Zobacz także: Julia Wieniawa na zdjęciu z nagim mężczyzną. "Wiadomo, że będzie gorąco" [FOTO]

Julia Wieniawa nie wytrzymała pytania o ślub

Julia Wieniawa została zapytana przez dziennikarkę, czy sama chciałaby niedługo wziąć ślub. Obecnie aktorka nie jest z nikim związana - po dwóch głośnych rozstaniach z Antkiem Królikowskim oraz Aleksandrem Baronem postanowiła dać sobie trochę czasu i skupić się przede wszystkim na karierze. Nic dziwnego, że Julia odpowiedziała, że nie myśli na razie o ślubie. Dziennikarka jednak nie dawała za wygraną.

- Nie jesteś gotowa jeszcze? - zapytała bezpośrednio.

Julia Wieniawa, wyraźnie zirytowana kolejnym pytaniem, odpowiedziała: "Nie zadawaj mi takich pytań, kochanie". Internauci nie dziwią się takiej reakcji aktorki. Pytania o ślub czy plany prokreacyjne coraz częściej uważane są za zbyt nachalne, wkraczające w sferę intymną. Fani pochwalają odpowiedź Julki.

- Bardzo dobrze powiedziała.

- Nie przepadam za nią, ale tym tekstem trafiła perfekcyjnie w głupie pytanie dziennikarki.

- Julka pozamiatała.

- Dobrze odpowiedziała! Brawo Julia - komentują internauci pod nagraniem na YouTube.

Co myślicie?