Zamknij

Julia Wieniawa odmieniona. Gwiazda „Rodzinki.pl” została blondynką

Redakcja
04.01.2019 11:22
Julia Wieniawa odmieniona. Gwiazda „Rodzinki.pl” została blondynką
fot. Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa to jedna z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Aktorka zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku. Została platynową blondynką. Jak teraz wygląda i co na to jej fani?

Julia Wieniawa, choć w grudniu skończyła zaledwie 20 lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek młodego pokolenia. Największą popularność przyniosła jej oczywiście rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl” oraz angaż do „Kobiet Mafii” Patryka Vegi. Liczne kontrakty reklamowe pomogły natomiast młodej aktorce w zdobyciu dużych pieniędzy. Nie bez znaczenia jest tu uroda Julii, magazyn CKM umieścił ją na liście 100 najseksowniejszych Polek. Wieniawa rozwija również swoją karierę wokalną. Jej najnowszy singiel „Nie muszę” pojawił się w listopadzie. Na wiosnę 2019 roku zapowiedziany został nowy serialu Polsatu „Zawsze warto”, gdzie Wieniawa wcieli się w postać młodej prostytutki Ady.

J.Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa jako blondynka

Ogromna popularność Julii przekłada się na ilość osób obserwujących ją w mediach społecznościowych. Profil aktorki na Instagramie śledzi ponad 970 tysięcy użytkowników. Jakież było ich zaskoczenie, gdy 4 stycznia Wieniawa opublikowała nowe zdjęcie, na którym jest platynową blondynką. Fani byli zaskoczeni metamorfozą 20-latki. Część z nich gratulowała Julii dobrej decyzji, znaleźli się również zwolennicy jej naturalnego koloru włosów.

„Soorki Julia, ale lepiej w ciemnych”.

„Super wyglądasz w tych włosach”.

„Ładnemu we wszystkim ładnie”.

Zdjęcie Julii dość szybko zgromadziło ponad 100 tysięcy polubień. Wtedy aktorka skomentowała swój post i okazało się, że metamorfoza była jedynie żartem, próbą sprawdzenia, jak zareagują fani.

Hehe nabrałam Was. 100k polubień w godzinę. HIT!” – napisała Wieniawa pod zdjęciem.

Kto wie, być może była to próba sprawdzenia, jak fani zareagowaliby na nowy wizerunek.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa zmaga się z ciężką chorobą

Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

RadioZET.pl/MF