Zamknij

Julia Wieniawa odmówiła zaśpiewania w Sopocie. Dlaczego?

Maciej Friedrich
28.05.2019 11:38
Julia Wieniawa odmówiła zaśpiewania w Sopocie. Dlaczego?
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa zadebiutowała w roli prowadzącej Polsat Super Hit Festiwal 2019 w Sopocie. Aktorka otrzymała również propozycję zaśpiewania na festiwalu, odmówiła jednak występu. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. 20-latka idealnie wykorzystała popularność, jaką przyniosła jej rola w „Rodzince.pl”. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie rolę u Patryka Vegi, intratne kontrakty reklamowe, a nawet debiut w roli piosenkarki. W maju mogliśmy oglądać ją na deskach Teatru Telewizji.

Głośno jest również o jej życiu prywatnym. Media rozpisywały się o jej związku i rozstaniu z Antonim Królikowskim. Obecnie aktorka spotyka się z gitarzystą grupy Afromental, Baronem, starszym od Wieniawy o 15 lat. Po raz pierwszy oficjalnie razem mogliśmy oglądać parę w kwietniu 2019 roku na jednym z pokazów mody.

Julia nie ukrywała nigdy, że lubi zawodowe wyzwania i chętnie sprawdza się w nowych rolach. W tym roku po raz pierwszy wystąpiła w roli prowadzącej Polsat Super Hit Festiwal. Choć wielu widzów skrytykowało Wieniawę, zarzucając jej między innymi słabą dykcję, młoda gwiazda nie zraziła się i była zadowolona z udziału w festiwalu. Okazało się również, że Julia otrzymała propozycję zaśpiewania na sopockiej scenie. Dlaczego nie zobaczyliśmy jej występu?

Julia Wieniawa odmówiła występu w Sopocie

W wywiadzie dla „Super Expressu” Julia Wieniawa przyznała, że poza propozycją występu w roli prowadzącej sopocki festiwal, otrzymała również propozycję występu wokalnego. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwa single promujące jej nadchodzący debiut fonograficzny, odmówiła jednak występu. W rozmowie z dziennikiem nie ukrywała, że uznała jednoczesne prowadzenie festiwalu i występowanie na nim za zbyt stresujące.

– Bardzo lubię wyzwania, ale czasami też muszę mierzyć swoje siły na zamiary – stwierdziła Wieniawa.

Choć nie zobaczyliśmy występu Julii, gwiazda chętnie pozowała przed fotoreporterami na ściance. U jej boku pojawił się również Baron. Kto wie, może Wieniawa zaśpiewa w Sopocie za rok?

Zagłosuj

Jak oceniasz Julię Wieniawę w roli prowadzącej?

Liczba głosów:

Julia Wieniawa i Baron
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/MF