Zamknij

Julia Wieniawa grozi Blance Lipińskiej? Wymowne zdjęcie aktorki [FOTO]

Maciej Friedrich
11.03.2020 18:48
Julia Wieniawa grozi Blance Lipińskiej? Wymowne zdjęcie aktorki [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / EAST NEWS

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej powieści "365 dni", surowo oceniła figurę Julii Wieniawy. Aktorka postanowiła w oryginalny sposób odpowiedzieć autorce. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które może przerazić.

Blanka Lipińska szturmem podbiła krajowy rynek wydawniczy. Oskarżana o mierny warsztat literacki debiutantka powieścią "365 dni" osiągnęła ogromny sukces. Obecnie Lipińska jest jedną z najpopularniejszych polskich autorek, a seria jej erotycznych powieści bije rekordy sprzedaży. Możemy już oglądać filmową wersję "365 dni", która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki o konflikcie Blanki z jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, Julią Wieniawą. Nie bez znaczenia są zapewne plotki o romansie Lipińskiej i Barona, byłego partnera Julii.

Julia Wieniawa odgryza się Blance Lipińskiej. Groźne zdjęcie aktorki

Blanka Lipińska oceniła występ Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami". Zdaniem wielu fanów autorka "365 dni" celowo obraziła aktorkę.

- Julka ma duże szanse na wygranie tego programu. Poza tym sport jej służy, chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię - skomentowała Blanka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Na odpowiedź Wieniawy nie trzeba było długo czekać i należy przyznać, że jest ona dość wymowna. Na Instagramie Julii pojawiło się zdjęcie z planu filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", na którym aktorka trzyma zakrwawioną siekierę.

- Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii - podpisała fotografię Wieniawa.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.p/MF