Zamknij

Wieniawa odsłania uda w odważnej pozie. Fani osłupieli. Pytają, czy ma bieliznę [FOTO]

01.07.2020 18:49
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa zaskoczyła fanów na Instagramie. Aktorka pozuje do zdjęcia w kusej sukience odważnie wyginając ciało. Uwagę fanów przykuły pewien szczegół. Julia Wieniawa nie miała na sobie bielizny? 

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od czasu debiutu w serialu "Rodzinka.pl" 21-latka zdążyła zagrać w kilku produkcjach kinowych, w tym głośnym horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sali samobójców. Hejter". Wkrótce na ekrany trafi "Small World" Patryka Vegi, w którym Julia Wieniawa zagra jedną z głównych ról. Aktorkę można podziwiać również w serialu "Zawsze warto" oraz 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który wraca jesienią po przerwie związanej z pandemią. 

Oprócz sukcesów aktorskich była dziewczyna Antka Królikowskiego świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. Julia Wieniawa raz za razem zgarnia lukratywne kontrakty reklamowe i regularnie pojawia się w sesjach poczytnych magazynów. Aspirująca ikona mody szykuje kolejny projekt. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z backstage'u sesji, w którym Julia Wieniawa zmysłowo odsłoniła nogi. 

Julia Wieniawa zaliczyła nagą wpadkę na TikToku. Odsłoniła za dużo [FOTO]

Julia Wieniawa wygina się do zdjęcia w kusej sukience 

Zdjęcia rozebranej Julii Wieniawy zawsze elektryzują internetową społeczność. Gwiazda co prawda nie pokazuje się w nachalnym negliżu, ale lubi od czasu do czasu zaprezentować się fanom w bikini lub mocno odsłaniającej ciało stylizacji. Fani uwielbiają takie "smaczki" i naturalnie nie pozostawią ich bez komentarza. Julia Wieniawa właśnie pochwaliła się kolejnym śmiałym zdjęciem. 

21-letnia aktorka wyznała, że obecnie realizuje jeden z najważniejszych projektów w dotychczasowej karierze. Przedsmak tego, co ukaże się w sierpniu, można zobaczyć na Instagramie. Julia Wieniawa pozuje w ciężkich butach za skóry i kusym wdzianku, które ledwie zakrywa jej pośladki. Przy okazji pochwaliła się swoim giętkim ciałem, które zawdzięcza regularnemu uprawianiu jogi. 

Widok prowokacyjnie wygiętej Julii w skórzanych butach wprawił fanów w lekkie zakłopotanie. Co tu się dzieje? - pytali w komentarzach internauci i jednocześnie próbowali się upewnić, czy oczy ich nie mylą.

Czy tylko ja myślałam, że jesteś bez majtek?

Buty dominy i ta poza. Dość dziwne skojarzenia się nasuwają... 

Trochę wulgarnie to wygląda. 

Komentujący próbowali podpytać Julię Wieniawę, czy jest to sesja do polskiego "Vogue'a", ale gwiazda nie chciała niczego zdradzać. 

Posłuchaj podcastu