Zamknij

Julia Wieniawa odsłoniła biust w nowej sesji. Zdjęcie rozpaliło fanów

Judyta Wanicka
05.11.2019 17:16
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie z sesji, na którym zmysłowo pozuje w stroju kąpielowym. Uwagę zwraca przede wszystkim odważnie wyeksponowany dekolt. Fani na Instagramie mają okazję podziwiać spory fragment biustu Julii Wieniawy. To jedno z najbardziej seksownych zdjęć, jakie do tej pory pojawiło się na profilu gwiazdy.

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 20-latka odnosi sukcesy nie tylko jako aktorka, ale także świetnie radzi w roli modowej influenceki i gwiazdy social mediów. W zaledwie kilka lat udało jej się osiągnąć status jednej z najbardziej wpływowych osobowości w polskim showbiznesie. Wieniawa reklamuje modę, kosmetyki, udziela wywiadów i bryluje na największych celebryckich imprezach. Olbrzymie zainteresowanie wzbudzają także jej sesje okładkowe, w których chętnie odsłania zgrabne ciało. Gwiazda serialu "Zawsze warto" po raz kolejny zaserwowała fanom rozpalające wyobraźnie widoki. Na Instagramie pojawiło się zmysłowe zdjęcie, na którym Julia Wieniawa eksponuje dekolt w stroju kąpielowym.

Julia Wieniawa odsłoniła dekolt w stroju kąpielowym

Julia Wieniawa pochwaliła się pierwszym zdjęciem z sesji do prestiżowego pisma "Fashion Magazine". 20-letnia aktorka pozuje w czarnym kostiumie pośród piasków. Fani natychmiast zwrócili uwagę na dekolt gwiazdy, który ciągnie się prawie do pępka i odsłania fragment biustu.

Obserwatorzy profilu ponętnej Julii Wieniawy nie szczędzili gwieździe komplementów. Wielu zgodnie stwierdziło, że to jedno z najgorętszych zdjęć, jakie 20-letnia aktorka wstawiła do tej pory na Instagram.

Wow, wyglądasz olśniewająco!

Jest ogień!

Jedno z najbardziej sexy zdjęć jakie widziałam u Ciebie - piszą fani.

Rzeczywiście, ostatnie tak ponętne zdjęcia pojawiały się na profilu aktorki jeszcze za czasów związku z Baronem. Niestety jurorowi "The Voice of Poland" pozostaje dzisiaj podziwiać wdzięki seksownej Julii na Instagramie.

RadioZET.pl/jw