Zamknij

Julia Wieniawa odsłoniła piersi na zdjęciu. Fani: "Oj, będą gadać" [FOTO]

16.10.2020 10:19
Julia Wieniawa
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa nie pierwszy raz podzieliła się z fanami dosyć odważnym zdjęciem. Jednak najnowsza fotografia, na którym młoda aktorka odsłania nagi biust, wyjątkowo zelektryzowało fanów. Wielbiciele Julii zwrócili także uwagę na inny szczegół.

Julia Wieniawa jest żywym przykładem na to, że w polskim show-biznesie także istnieje "amerykański sen", a karierę można zrobić błyskawicznie. Oczywiście młodej aktorce, która obecnie znajduje się w gronie najpopularniejszych krajowych gwiazd, nie można odmówić ambicji i pracowitości. Występowała w spektaklach Akademii Musicalowej Teatru "Roma" i szlifowała swój warsztat. Bez wątpienia jednak jej trampoliną do kariery był już pierwszy angaż telewizyjny. Kreacja Pauli w "Rodzince.pl", w której występowała przez 7 lat, przyniosła jej z miejsca status gwiazdy. Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Zawsze warto", docenił ją Patryk Vega, tańczy z powodzeniem w "Tańcu z gwiazdami", nie może także narzekać na brak lukratywnych propozycji ani brak gotówki.

Jak przystało na rozchwytywaną gwiazdę, Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, które są obecnie najprostszą drogą to bycia w stałym kontakcie z fanami. Tych aktorce nie brakuje, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,7 miliona użytkowników. Julia bardzo często dzieli się nowymi zdjęciami i nagraniami, niektóre z nich uznane zostały za dosyć odważne, jak na przykład fotografia w bikini, czy zmysłowy taniec przed kamerą. Wielbicieli wdzięków Wieniawy z pewnością zachwyciło jedno z najnowszych zdjęć, jakie opublikowała.

ZOBACZ TAKŻE:  Julia Wieniawa nie wytrzymała podczas wywiadu. Ostro zripostowała: "Nie zadawaj mi takich pytań"

Julia Wieniawa pokazała biust. Odważne zdjęcie młodej aktorki

Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawiły się zdjęcia będące efektem sesji zdjęciowej dla Zalando. Fotografie utrzymane w tenisowym klimacie, być może mające nawiązać do sukcesu Igi Świątek, zachwyciły fanów. Fanom nie umknęło, że na jednym ze zdjęć aktorka odważnie odsłoniła nagą pierś. Wielbiciele Julii jednak bardziej niż na jej biuście skupili się na... piegach, które ich zdaniem zdecydowanie dodają Wieniawie urody. W komentarzach pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- Julia wyglądasz rewelacyjnie i bardzo dziewczęco z tymi piegami.

-Total perfect. A piegi urocze.

- Będą gadać, oj będą gadać - czytamy.

Być może teraz Julia odważniej będzie pokazywać piegi.