Zamknij

Julia Wieniawa jak Jennifer Lopez? Aktorka odtworzyła występ z Super Bowl [WIDEO]

Maciej Friedrich
02.04.2020 10:25
Julia Wieniawa jak Jennifer Lopez? Aktorka odtworzyła występ z Super Bowl [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Choć "Taniec z gwiazdami" został zawieszony, Julia Wieniawa nadal szlifuje taneczne umiejętności. W sieci pochwaliła się nagraniem, na którym w skąpych szortach odtwarza układ choreograficzny Jennifer Lopez z Super Bowl. Film rozpalił wyobraźnię fanów aktorki.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, jednak fanów zachwyca nie tylko urodą i umiejętnościami aktorskimi. Gwiazda "Rodzinki.pl" uważana była za jedną z faworytek 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety, pandemia koronawirusa zmusiła producentów tanecznego show do zawieszenia programu.

Gwiazdy i ich partnerzy poświęcili wiele czasu i energii na szlifowanie umiejętności, jednak nie mogą pochwalić się nimi na antenie Polsatu. Julia uznała najwyraźniej, że zawsze jest dobry moment na dalsze treningi, a ich efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Uwagę fanów zwróciła nie tylko choreografia, ale też odważny strój młodej aktorki.

Julia Wieniawa odtworzyła występ Jennifer Lopez

Julia Wieniawa postanowiła pochwalić się tanecznym talentem w mediach społecznościowych. Aktorka postanowiła odtworzyć choreografię, do której podczas Super Bowl zatańczyła sama Jennifer Lopez. Stefano Terrazzino, partner Julii z "Tańca z gwiazdami" z pewnością może być dumny z podopiecznej.

 Super Bowl 2020: występ Jennifer Lopez i Shakiry hitem sieci. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Internauci nie kryli zachwytu nad występem Wieniawy, części fanów nie umknął także wyjątkowo kusy strój, w jakim pokazała się Julia. Pojawiła się nawet opinia, że polska aktorka rusza się lepiej niż amerykańska gwiazda.

- Jest zdecydowanie lepsza od J.Lo. Rusza się bardziej zgrabnie i kobieco.

- Co za synchron.

- Mniam  Petarda! - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się taniec Julii?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Jak podoba ci się występ Julii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF