Zamknij

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Nikodemem Rozbickim: "Postaram się go pielęgnować"

01.12.2020 16:28
Julia Wieniawa
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Julia Wieniawa znów jest zakochana. Gwiazda związała się z Nikodemem Rozbickim, z którym obecnie przebywa na wakacjach na Zanzibarze. W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Gala" wyznała, że przez rok była singielką. Podkreśliła też, że chce bardziej chronić swoją przestrzeń prywatną.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Choć plotki o tym, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń, krążyły od dawna, zarówno Nikodem, jak i Julia milczeli w tej sprawie. Para wybrała się niedawno razem na urlop w góry, a później wyjechali na egzotyczny Zanzibar.

Zobacz też: Julia Wieniawa skrytykowana przez zdjęcia z urlopu. "Czy prywatne wyjazdy nie są zabronione?"

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Nikodemem Rozbickim. "Postaram się go pielęgnować"

Widać, że odpoczywają i dobrze się razem bawią. Julia udzieliła niedawno wywiadu magazynowi "Gala", w którym opowiedziała o nowym związku.

 "Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację" - powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z "Galą".

Julia dodała też, że zupełnie inaczej podchodzi teraz do relacji z mężczyznami.

 "Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama z sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje" - podkreśliła Julia.

Wieniawa wcześniej związana była z Antkiem Królikowskim i Aleksandrem Baronem. Nikodem Rozbicki z kolei spotykał się z m.in. modelką Milą Calmel.

RadioZEt.pl