Zamknij

Julia Wieniawa otwarcie przyznała, że woli starszych facetów: „Wiek to jest tylko liczba"

Sylwia Wamej
17.04.2019 11:32
Julia Wieniawa i Baron
fot. Tricolors/ East News

Julia Wieniawa w rozmowie z „Faktem” otwarcie przyznała, że lepiej dogaduje się ze starszymi mężczyznami niż ze swoimi rówieśnikami. Młoda gwiazda zdradziła też, czy odczuwa różnicę wieku, będąc w związku z 15 lat starszym mężczyzną.

Julia Wieniawa otwarcie o relacjach ze starszymi mężczyznami

Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie dla „Faktu” wyjaśniła, dlaczego woli spotykać się ze starszymi od siebie mężczyznami. Z Antonim Królikowskim, z którym Julia była dwa lata w związku, dzieliło ich 10 lat różnicy. Z kolei z Aleksandrem Baronem różnica jest większa, bo wynosi 15 lat różnicy. Młoda celebrytka przyznała w wywiadzie, że woli spotykać się ze starszymi, bo może się od nich dużo nauczyć.

Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać – powiedziała Julia Wieniawa. Młoda gwiazda dodała też, że nie odczuwa żadnej różnicy wieku, będąc w związku z 15 lat starszym Baronem.

Julia Wieniawa o związku z Baronem: „Jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym”

Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca – powiedziała.

Związek Julii Wieniawy i jurora „The Voice” nie do końca przypadł do gustu fanom Julii. W komentarzach drwiąco wytykali im różnicę wieku. Plotkowano też, że relacją Barona i Julii Wieniawy przerażona jest mama młodej celebrytki. Wszystko przez zbyt dużą różnicę wieku. Ponoć, gdy mama Julii poznała partnera córki na żywo, zmieniła nastawienie do ich związku.

Zobaczyła, że świetnie się dogadują, a Julia jest szczęśliwa. Baron bardzo się nią opiekuje i łączy ich wspólna pasja – zdradziła jednemu z portali osoba z otoczenia Wieniawy.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z polskiego show-biznesu?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Fakt.pl/ SW