Zamknij

Julia Wieniawa pierwszy raz tak szczerze o przeszłości: "Jestem z rozbitej rodziny"

14.09.2020 10:08
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych dziś celebrytek i aktorek. Jednak jej życie nie było usłane różami. Teraz, po raz pierwszy tak szczerze, opowiedziała o swojej przeszłości. Przyznała, że jest z rozbitej rodziny.

Julia Wieniawa należy do grona najpopularniejszych dziś celebrytek i aktorek. Kilka ról, z których jest najbardziej znana - m.in. w "Rodzince.pl", przyniosło jej rozpoznawalność, popularność w sieci i olbrzymie grono wiernych fanów. Młoda gwiazda korzysta ze swoich "pięciu minut", dobrze zarabia i inwestuje w nieruchomości. Jeszcze szczęśliwa i spełniona zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Julia Wieniawa zdradziła, ile ma mieszkań

Jednak nie zawsze jej życie tak wyglądało. W najnowszym odcinku show "Taniec z Gwiazdami", w którym Wieniawa bierze udział, po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swojej przeszłości - dzieciństwie i rodzicach. Przyznała, że jest z rozbitej rodziny.

Julia Wieniawa: "Jestem z rozbitej rodziny"

Nie jest tajemnicą, że rodzice Julii są rozwiedzeni. Jednak sama aktorka do tej pory nie wypowiadała się na ten temat. Kamera "Tańca z Gwiazdami" towarzyszyły jej w rodzinnym domu. Wtedy gwiazda zdecydowała się na wyznanie.

"Ja tak naprawdę wychowywałam się na dwa domy. Trochę stresuję się, opowiadając o tym, bo pierwszy raz w życiu tak się odsłaniam, jeśli chodzi o prywatną część mojego życia. Z jednej strony wychowałam się z moją mamą i ojczymem, do którego również mówię „tato”, i moimi dwiema siostrami. Bycie najstarszą siostrą w rodzinie nie jest łatwą rzeczą, ponieważ przecierałam wszystkie szlaki wychowawcze moich rodziców" - wyjawiła.

Przyznała, że rozwody rodziców są dla dzieci bardzo trudne, jednak obecnie uważa, że cała sytuacja miała wiele pozytywnych stron.

"Generalnie chyba dzieci z rozbitych małżeństw nie mają za lekko. Szczególnie gdy byłam mała, to nie było łatwe - jeździć od mamy do taty, od taty do mamy. Ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Pomimo dwóch domów, pomimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą" - dodała.

RadioZET.pl/SE/AS