Zamknij

Julia Wieniawa pobita? Gwiazda opublikowała niepokojące zdjęcie

Sylwia Wamej
10.03.2020 16:03
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa została pobita? Gwiazda opublikowała niepokojące zdjęcie na swoim Instagramie. Fotografia zakrwawionej Juli Wieniawy pochodzi na szczęście z planu zdjęciowego filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Julia Wieniawa zakrwawiona. Co się stało?

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest zakrwawiona. Julii na szczęście nic się nie stało, a fotografia pochodzi z planu zdjęciowego polskiego horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Julia niepokojącym zdjęciem promuje film "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera filmu miała odbyć się w najbliższy piątek, jednak została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera filmu została przesunięta

W komunikacie dystrybutora "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czytamy:

"Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

W "Lesie dziś nie zaśnie nikt" to opowieść o grupie nastolatków, którzy trafiają na obóz offline. Wśród nich jest Zosia, którą gra Julia Wieniawa. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW