Zamknij

Julia Wieniawa na zdjęciach z mamą. Wygrał "mistrz drugiego planu"

Maciej Friedrich
28.11.2019 14:30
Julia Wieniawa na zdjęciach z mamą. Wygrał "mistrz drugiego planu"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Julia Wieniawa pochwaliła się fanom efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział razem z mamą Martą. Internauci wypatrzyli na jednym ze zdjęć zabawny szczegół. Poza aktorką i jej mamą pojawił się również "mistrz drugiego planu".

Julia Wieniawa, choć ma zaledwie 21-lat, może już mówić o wielkiej karierze w krajowym show-biznesie. Młoda aktorka, która popularność zawdzięcza roli w serialu "Rodzinka.pl" stała się prawdziwą gwiazdą i otrzymuje coraz to nowe propozycje ról oraz kontraktów reklamowych. Julia swój sukces zawdzięcza nie tylko talentowi, ale też menadżerskim umiejętnościom swojej mamy. Marta Wieniawa-Narkiewicz poza interesami córki opiekuje się także między innymi Weroniką Rosati.

Julia i jej mama nie ukrywają, że są ze sobą bardzo blisko. Na Instagramie aktorki pojawiły się efekty ich wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Gala". Na jednym ze zdjęć pojawił się niespodziewany gość, który rozbawił internautów.

Julia Wieniawa na zdjęciach z mamą. Szczegół na fotografii rozbawił internautów

Julia Wieniawa i jej mama pozowały dla magazynu "Gala" na Sycylii. Wspólne zdjęcia zachwyciły internautów, którzy zachwycali się nie tylko urodą Julii, ale i Marty. Uważnym fanom nie umknął jednak zabawny szczegół. Na jednym ze zdjęć za plecami bohaterek sesji pojawił się kot, który w zabawny sposób wygląda zza nogi Marty Wieniawy-Narkiewicz. Z miejsca został uznany za "mistrza drugiego planu".

- Zdjęcie nr 2 i bohater drugiego planu to jest hit. Piękny koteczek.

- Piękne ale na a drugim zdjęciu wygrał.

- Jeju, ten kot jest mistrzem - czytamy w komentarzach.

Też uważacie, że słodki kot ukradł Julii i Marcie zdjęcie?

 Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z tatą. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to ceniony artysta

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF