Zamknij

Julia Wieniawa w skąpym bikini. Pokazała, jak ćwiczy jogę [FOTO]

Maciej Friedrich
08.04.2020 12:40
Julia Wieniawa w skąpym bikini. Pokazała, jak ćwiczy jogę [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EASN NEWS

Julia Wieniawa podczas kwarantanny pokazała, jak korzysta z pięknej pogody. Aktorka czas izolacji wykorzystuje na pracę nad ciałem i relaks na słońcu. W sieci pokazała, jak w skąpym bikini ćwiczy jogę.

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która nie może narzekać ani na zawodowe propozycje, ani na intratne kontrakty reklamowe. Niestety, podobnie jak inni aktorzy, z powodu pandemii koronawirusa Julia znalazła się na przymusowym urlopie. Aktorka stara się jednak produktywnie wykorzystać wolny czas, dodaje także fanom otuchy i apeluje o zachowanie ostrożności i rozsądku.

Wieniawa zawsze była bardzo aktywna w sieci, ale obecnie jeszcze częściej dzieli się z fanami swoim życiem. Na początku kwietnia pokazała między innymi nagranie z TikToka, gdzie przypadkowo odsłoniła za dużo.

Julia Wieniawa w bikini. Aktorka pokazała, jak ćwiczy jogę

Julia Wieniawa nie próżnuje podczas kwarantanny i dba o kondycję fizyczną. Choć "Taniec z gwiazdami" został zawieszony, aktorka nadal szlifuje taneczne umiejętności, z lubością oddaje się także ćwiczeniom uwielbianej przez siebie jogi. W sieci chwaliła się już zdjęciami z treningów, które rozpaliły wyobraźnię fanów. Jednak teraz wielbiciele wdzięków Julii z pewnością będą zachwyceni.

Polska gwiazda korzysta z pięknej pogody i odpoczywa na tarasie swojego domu, opalając się w skąpym bikini. Nie zapomniała także o ćwiczeniach. Na swoim Instastory pochwaliła się nagraniami, na których trenuje. Z pewnością po raz kolejny zrobiła na fanach ogromne wrażenie.

Julia Wieniawa ćwiczy jogę
fot. Instagram:@juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa
Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa
Zagłosuj

Cwiczyłeś/aś kiedyś jogę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF