Zamknij

Wieniawa pokazała mamę. Podobne?

Redakcja
25.01.2018 18:58
Wieniawa pokazała mamę. Podobne?
fot. ons

Julia Wieniawa pokazała mamę. Panie wyglądają jak siostry!

Młoda aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa chętnie dzieli się z fanami urywkami swojego życia. O tym, że gwiazda „Rodzinki.pl” jest dziewczyną Antka Królikowskiego, wiedzą chyba nawet ci, którzy nie interesują się show-biznesem.

Dotąd jednak maturzystka rzadko pokazywała swoją rodzinę. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W jej mediach społecznościowych możemy oglądać zdjęcie, na którym młoda gwiazdka pozuje z własną mamą. Nie da się ukryć, że obie panie wyglądają doskonale — aż trudno uwierzyć, że nie są siostrami...

Warto zaznaczyć, że kariera aktorska Julii Wieniawy nabiera rumieńców. Gwiazda znana z serialu „Rodzinka.pl” wystąpi w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, gdzie wcieli się w Futro, rozpuszczoną córkę bossa stołecznego półświatka Padrino. W tym roku będzie można oglądać ją także w filmie „Kobiety sukcesu”, w którym zagra siostrę głównej bohaterki Mańki (w tej roli Agnieszka Więdłocha). W jednym z wywiadów Wieniawa zdradziła także, że ma zamiar nadal tworzyć swoją autorską muzykę. Wszystko wskazuje więc na to, że ten rok będzie należał do niej!

julia-wieniawa-z-mama

RadioZET.pl/SI