Zamknij

Julia Wieniawa pokazała mamę. Już wiemy, po kim aktorka odziedziczyła urodę

Judyta Wanicka
26.11.2019 12:11
Julia Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa pozuje z mamą na Sycylii. Marta Wieniawa-Narkiewicz jest mamą Julii Wieniawy oraz jej menadżerką. Fani dostrzegli uderzające podobieństwo Julii Wieniawy do jej mamy. Już wiadomo, po kim gwiazda odziedziczyła urodę i zgrabną figurę.

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 21-latka odnosi sukcesy nie tylko jako aktorka, ale także świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. W zaledwie kilka lat udało jej się osiągnąć status jednej z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie. Mało kto wie, że za sukcesami 21-letniej Julii Wieniawy stoi jej mama, Marta Wieniawa-Narkiewicz. Aktorka właśnie pochwaliła się swoją obrotną rodzicielką na Instagramie.

Julia Wieniawa i jej mama we wspólnej sesji

Julia Wieniawa od czasu do czasu pokazuje się w mediach społecznościowych w towarzystwie swojej ukochanej mamy. Marta Wieniawa-Narkiewicz jest nie tylko najlepszą przyjaciółką aktorki, ale także jej menadżerką. To dzięki przedsiębiorczej mamie Julia Wieniawa zdobywa kolejne kontrakty reklamowe, role w filmach i serialach oraz sesje w poczytnych magazynach.

Julia Wieniawa i jej mama opowiedziały o swoich relacjach na łamach magazynu „Gala”.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę – powiedziała Julia na łamach „Gali”.

Pani Marta jest dumna z tego, że mimo nawału obowiązków udaje jej się utrzymywać bliskie relacje z córką. Sama nawet korzysta na tym, że obraca się w młodzieżowym środowisku.

Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami! – wyznała Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Mama Julii Wieniawy założyła nawet własny profil na Instagramie, na którym pokazuje sporo prywatnych zdjęć. Obserwuje ją prawie 12 tys. użytkowników, w tym zaprzyjaźnione gwiazdy. Na zdjęciach rzuca się w oczy uderzające podobieństwo pani Marty i Julii. Pani Marta przekazała w genach córce nie tylko urodę, ale także – jak widać – rewelacyjną figurę.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z tatą. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to ceniony artysta

RadioZET.pl/jw