Zamknij

Julia Wieniawa pokazała najmłodszą siostrę. Podobne do siebie? [FOTO]

16.07.2020 10:51
Julia Wieniawa pokazała najmłodszą siostrę. Podobne do siebie?
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa w swoich mediach społecznościowych chętnie pokazuje rodzinę. Na jej Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć mamą czy babcią. Teraz opublikowała fotografię z najmłodszą siostrą Kornelią. Podobne do siebie?

Julia Wieniawa pokazała najmłodszą siostrę. Podobne do siebie? [FOTO]

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest bardzo rodzinna. 21-letnia gwiazda chętnie pokazuje w mediach społecznościowych chwile spędzane z mamą czy siostrami. Tym razem opublikowała na Insta Stories wspólną fotografię z najmłodszą siostrą Kornelią. "Z siostrą na lody" - napisała Julia Wieniawa. Obie siostry wybrały kolorowe, zwiewne suknie, które idealnie pasują na letnie dni.

Julia Wieniawa ma trzy przyrodnie siostry. Ze strony mamy: Wiktorię i Kornelię Parzyszek oraz ze strony taty: Alicję Wieniawę-Narkiewicz. Mimo że rodzice Julii Wieniawy nie są już razem, 21-letka gwiazdka ma dobre relacje zarówno z mamą, jak i tatą.

wieniawa_julia_123

Julia Wieniawa: Kim są rodzice 21-letniej aktorki?

Mama Julii jest jednocześnie jej menadżerką. Z kolei ojciec - Konrad Wieniawa -Narkiewicz jest cenionym artystą plastykiem. W wywiadach młoda aktorka bardzo ciepło wypowiada się o swoich rodzicach.

"Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu" - mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z "Galą".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl