Zamknij

Julia Wieniawa pokazała niepublikowane zdjęcia z wakacji z Baronem. Tęskni za byłym?

Judyta Wanicka
30.04.2020 13:14
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa opublikowała prywatne zdjęcia z wakacji z Aleksandrem Baronem. Aktorka i muzyk Afromental byli razem w RPA i Paryżu. Po rozstaniu z Julią Wieniawą Baron związał się z Blanką Lipińską. Wieniawa wciąż jest singielką. Tęskni za czasem spędzonym z byłym chłopakiem? 

Julia Wieniawa wspomina wakacje z Baronem

Julia Wieniawa przykładnie nie opuszcza domu w czasie pandemii koronawirusa. Aktorka znana m.in. z seriali "Rodzinka.pl" i "Zawsze warto", obecnie nie pracuje, ale cały czas dba o aktywność w mediach społecznościowych. Profile Julii Wieniawy na Instagramie i TikToku codziennie zapełniane są zdjęciami i relacjami z domowego życia. Ostatnio jednak młoda gwiazda poszła za nowym trendem i podobnie jak inne celebrytki zaczęła przypominać zdjęcia z ubiegłych wakacji.

Skoro nie można podróżować, to będę wrzucać nieopublikowane wcześniej zdjęcia z moich poprzednich podróży - napisała Wieniawa. 

W tym celu przekopała prywatne archiwum i udostępniła niepublikowane dotąd fotografie. Bystrzy fani od razu zauważyli, że zdjęcia z Paryża i RPA  pochodzą z czasu związku z Baronem. Wieniawa i obecny partner Blanki Lipińskiej odwiedzili stolicę Francji w lipcu 2019 roku. Wczasy w Afryce również spędzili razem, choć nie chcieli się do tego przyznać. 

Czy to nie kolejna fotka z wakacji  w towarzystwie Barona? - spytała uszczypliwie jedna z obserwatorek.

Julia Wieniawa najwyraźniej nie miała ochoty wspominać byłego, dlatego odpowiedziała krótko: Nie.

Julia Wieniawa i Baron - dlaczego się rozstali? 

Julia Wieniawa i Aleksander Baron zaczęli spotykać się w lutym 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu aktorki z Antkiem Królikowskim. Paparazzi przyłapali ich na randce w jednej z warszawskich knajp. Oboje utrzymywali, że było to tylko koleżeńskie piwo, ale wkrótce zaczęto donosić o kolejnych schadzkach. Romans Wieniawy i Barona wyszedł na jaw, gdy oboje zamieścili na swoich Instagramach zdjęcia z wakacji w Afryce. Fani zauważyli, że aktorka i muzyk fotografowali się w tej samej scenerii i w podobnym czasie. Gdy fala plotek przybrała na sile Wieniawa i Baron potwierdzili związek, zamieszczając wspólne zdjęcie.

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Baronem: "Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem"

Niestety po kilku miesiącach wspólnych wyjść na salony drogi aktorki i jurora "The Voice of Poland" się rozeszły. Nieoficjalnie mówiło się, że powodem rozstania Julii Wieniawy i Barona był natłok obowiązków zawodowych, przez który zaczęli się od siebie oddalać. Od tamtej pory Julia Wieniawa oficjalnie pozostaje singielką. Z kolei Baron związał się z Blanką Lipińską, autorką poczytnej powieści erotycznej "365 dni"

Blanka Lipińska o związku z Baronem: "To ja zapolowałam na niego"

Zagłosuj

Czy Julia Wieniwa i Baron pasowali do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw