Zamknij

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie. Gwiazda pochwaliła się luksusowymi wnętrzami [FOTO]

12.08.2020 11:00
Julia Wieniawa
fot. Viphoto/ East News

Julia Wieniawa to gwiazda, która mimo młodego wieku nie może narzekać na swoje zarobki. Gwiazda zakupiła niedawno nowe mieszkanie, które zamierza wyremontować. Celebrytka pokazała iście luksusowe wnętrza.

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie. Nie brakuje luksusowych wnętrz

Julia Wieniawa jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd młodego kolenia. Oprócz grania w filmach czy serialach aktorka chętnie występuje w wielu dodatkowych projektach, jak na przykład kampanie reklamowe. Gwiazda zarobione pieniądze potrafi dobrze zainwestować, kupując mieszkania. Rok temu kupiła piękne lokum. Teraz postanowiła zakupić kolejne, które chce wyremontować.

Na swoim Instagramie Julia Wieniawa pokazała wnętrza i wizualizacje nowego mieszkania. Trzeba przyznać, że projekt robi wrażenie. W nowym lokum młodej gwiazdy nie zabraknie złotych elementów, przestronnych wnętrz i pięknych roślin. Będzie również piękny, przestronny taras. Aktorka zdradziła w wideo na InstaStories, że choć czeka ją wielki remont, jest bardzo podekscytowana nowym mieszkaniem.

wieniawa_mieszka_5678
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa
wieniawa_mieszk_234
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa
wieniawa_mieszkanie
fot. Instagram,com/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa: Gdzie grała 21-letnia aktorka?

Julia Wieniawa dała się poznać szerszej publiczności, występując w serialu "Rodzinka.pl". Widzowie kojarzą ją również z takich seriali jak m.in. "Klan", "Na dobre i na złe", "Druga szansa" oraz "Za marzenia". Pojawiła się też w takich filmach jak m.in. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Sala samobójców. Hejter". Od jesieni aktorkę będzie można oglądać w "Tańcu z gwiazdami".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl