Zamknij

Julia Wieniawa pokazała opalone pośladki. Odważne zdjęcie skomentowała jej mama

30.11.2020 07:57
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpoczywają razem na rajskich wakacjach. Aktorska para postanowiła wybrać się do Tanzanii. Gwiazda "Rodzinki.pl" od kilku dni dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z wyspy.

Julia Wieniawa to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Choć widzowie kojarzą ją przede wszystkim z debiutu w serialu "Rodzinka.pl", gwiazda pojawiła się w takich produkcjach, jak "Sala samobójców. Hejter" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Niebawem zobaczymy ją także w filmie Patryka Vegi "Smallworld". Wieniawa chętnie rozwija się także w innych branżach - nagrała kilka singli, jest właścicielką paru mieszkań w Warszawie oraz sprawdza się w roli instagramowej influencerki.

Profil w mediach społecznościowych Julii Wieniawy obserwuje ponad 1,8 mln osób. 21-latka dzieli się na Instagramie kulisami kariery oraz życia prywatnego. Internauci z zainteresowaniem śledzą jej życie uczuciowe. Aktorka związana była m.in. z Antonim Królikowskim oraz Aleksandrem Baronem, jednak obie relacje zakończyły się głośnym rozstaniem. Obecnym wybrankiem Wieniawy jest Nikodem Rozbicki. Para wybrała się razem na egzotyczne wakacje na Zanzibar, jedną z wysp Tanzanii.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na wakacjach. Pokazali zdjęcia [FOTO]

Julia Wieniawa w odważnej pozie odsłoniła pośladki [FOTO]

Julia Wieniawa relacjonuje rajskie wakacje w mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazdy niemal codziennie pojawiają się zdjęcia z afrykańskiej wyspy. Aktorka zwykle dzieli się pięknymi widokami. Tym razem postanowiła odsłonić swoją opaleniznę w odważnym, wyciętym body. Zdjęcie, na którym widać pupę aktorki, postanowiła skomentować jej mama, która od lat aktywnie wspiera działalność córki.

- Fotograf zdolny jest! - napisała Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Internautom również bardzo spodobał się opublikowany kadr. W komentarzach komplementują urodę aktorki i dodają, że jest dla nich inspiracją. Julia Wieniawa od dawna interesuje się jogą i zdrowym stylem życia - nic dziwnego, że jej ciało jest wysportowane i zgrabne.

Podoba wam się to zdjęcie?