Zamknij

Julia Wieniawa pokazała siostrę. Fani: "Śliczna, lecz zupełnie niepodobna"

Judyta Wanicka
24.12.2019 10:39
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się siostrą na Instagramie. To rzadka okazja, by zobaczyć, jak wygląda młodsza siostra Julii Wieniawy. Zdjęcie 7-letniej Kornelii wywołało żywą reakcję wśród fanów aktorki. 

Julia Wieniawa lubi od czasu do czasu pokazać fanom, jak wygląda jej bliska rodzina. Fani mieli okazję zobaczyć, jak wygląda mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz, oraz tata Konrad Wieniawa-Narkiewicz, który jest cenionym artystą. Mało kto wie, że aktorka ma jeszcze dwie młodsze siostry: 15-letnią Wiktorię oraz 7-letnią Kornelię. Tuż przed świętami gwiazda zabrała najmłodsza siostrę na łyżwy i pochwaliła się nią na Instagramie. 

Julia Wieniawa ma młodszą siostrę Kornelię

Młodsza siostra Julii Wieniawy ma na imię Kornelia. Siedmiolatka parokrotnie przewijała się przez Instagram Julii, lecz dopiero na ostatnim zdjęciu można ją zobaczyć w pełnej krasie. Siostry wybrały się razem na lodowisko.

Wesołych Świąt! My już łyżwy zaliczyliśmy! A Wy? - zapytała fanów Julia Wieniawa. 

Fani docenili fakt, że zapracowana Julia Wieniawa postanowiła spędzić trochę czasu z rodziną. Naturalnie cała uwaga skupiła się na młodszej siostrze aktorki. Część fanów dostrzegła pewne podobieństwo siedmiolatki do Julii. Reszta była zdania, że dziewczyny nie są do siebie podobne. 

To twoja siostra?

Obie śliczne, ale zupełnie niepodobne.

Tylko czekać, aż mała zadebiutuje w showbizie - czytamy w komentarzach. 

Zagłosuj

Czy Kornelia jest podobna do Julii Wieniawy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw