Zamknij

Julia Wieniawa pokazała swoje nowe, luksusowe mieszkanie. 21-latka inwestuje w nieruchomości

Patrycja Chudolińska
24.02.2020 11:00
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa prężnie rozwija swoją karierę w show-biznesie, jednak to nie jedyna dziedzina, którą się zajmuje. 21-letnia gwiazda dba o swoją przyszłość, dlatego jakiś czas temu zainteresowała się inwestowaniem w nieruchomości.

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie

Julia Wieniawa nie może narzekać na nudę. 21-latka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. W ostatnich tygodniach aktorka skupiała się przede wszystkim na przygotowaniach do nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Gra w filmach, serialach i udział w programach to jednak nie jedyne, co interesuje celebrytkę. Niedawno fotoreporterzy przyłapali ją na przeglądaniu luksusowych apartamentów w jednej z dzielnic Warszawy.

Julia Wieniawa na Instagramie potwierdziła, że niedawno nabyła kolejne mieszkania. Gwiazda pokazała, jak powoli urządza przepiękne lokum.

Julia Wieniawa urządza mieszkanie pod wynajem

Julia Wieniawa zdecydowała się na zakup apartamentu pod wynajem. Gwiazda zdradziła, w jakim stylu urządza wnętrze. Trzeba przyznać, że jest bardzo modne i wpasowuje się w obecne trendy.

- Właśnie jestem w swoim drugim mieszkaniu, które kiedyś chcę dać pod wynajem, ale tymczasem trochę w nim pomieszkuję. Raz jestem u siebie, a raz tutaj, bo mam bardzo blisko treningi tańca (...) Mieszkanko jest jeszcze puste, dopiero je urządzam. Chcę, żeby było troszkę boho, troszkę retro, nowocześnie. Kuchnia jest biała. Specjalnie kupiłam takie retro włączniki do światła (...) I taka piękna łazienka z prześliczną szafką na umywalkę. Tutaj mamy salon, który też dopiero urządzam. Tutaj mam kącik do jogi, tutaj będę miała matę i będę sobie ćwiczyć - mówiła Julia Wieniawa na swoim InstaStory.

Podoba wam się luksusowy apartament aktorki?

Julia Wieniawa
fot. instagram/@juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

RadioZET.pl/PCh