Zamknij

Wpadka Julii Wieniawy. Pokazała twarz córki Weroniki Rosati

Maciej Friedrich
26.09.2019 13:54
Wpadka Julii Wieniawy. Pokazała twarz córki Weroniki Rosati
fot. Shutterstock.com

Weronika Rosati, ponownie jak wiele innych gwiazd, nie chce wystawiać twarzy swojego dziecka na widok publiczny. Chwila roztargnienia Julii Wieniawy wystarczyła jednak, by twarz małej Elizabeth pojawiła się w internecie. Czy Weronika jest zła na koleżankę z planu serialu "Zawsze warto"?

Weronika Rosati, podobnie jak wiele polskich i zagranicznych gwiazd, stara się dbać o prywatność swoją i swoich najbliższych. Dotyczy to w największej mierze celebrytów, którzy zostali rodzicami. Część z nich wcale nie chwali się zdjęciami swoich pociech, jednak większość jedynie zakrywa ich twarze. Tak jest właśnie w przypadku Weroniki Rosati która , idąc za przykładem Anny Lewandowskiej, nie publikuje wizerunku twarzy małej Elizabeth. Podobnie również jak w przypadku Ani, wystarczyło roztargnienie koleżanki, by twarz dziecka znalazła się w sieci.

 Weronika Rosati ma nowego partnera. Wiadomo, kim jest nowa miłość gwiazdy

Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati

Julia Wieniawa zaliczyła niemałą wpadkę, gdy na jej InstaStories nieoczekiwanie pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma córkę Weroniki Rosati. Problem w tym, że na fotografii widoczna była twarz Elizabeth, czego nie życzyła sobie jej mama. Najwyraźniej Weronika szybko zareagowała, bo zdjęcie zostało szybko usunięte, a Rosati na Instagramie skomentowała wydarzenie.

- Cześć słuchajcie, dzisiaj Julka jest trochę półprzytomna na planie po wczorajszej imprezie i opublikowała przypadkiem zdjęcie Elizabeth. Chciałam tylko powiedzieć, że nie ma problemu, nadal ją kocham.

 Julia Wieniawa wystąpi w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”? „Bardzo chcę iść do tego programu”

Dzień wcześniej Julia, Weronika, oraz Katarzyna Zielińska wybrały się na premierę filmu (Nie)znajomi. Koleżanki z planu serialu "Zawsze warto" najwyraźniej bawiły się na tyle dobrze, że Wieniawa na chwilę straciła czujność. Choć Rosati nie jest zła na koleżankę, nadal nie zgadza się na publiczną prezentację twarzy córki.

- Bardzo proszę jednak o niepublikowanie wizerunku mojej córki, bo na to nie zezwalam. Jest osobą prywatną i  chciałam zachować jej prywatność. Bardzo wam dziękuje - napisała.

Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati
fot. Screen: Instagram: @juliawieniawa

RadioZET.pl/MF