Zamknij

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Tak wyglądała zanim stała się sławna [FOTO]

Judyta Wanicka
23.03.2020 16:53
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazała unikatowe zdjęcia z czasów, gdy była małą dziewczynką. Fani po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć aktorkę z czasów podstawówki, a także jako słodkiego niemowlaka. 

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Od czasu debiutu w "Rodzince.pl" 21-latka zdążyła zagrać w kilku produkcjach kinowych, w tym zapowiadanym na hit horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Oprócz tego Wieniawa świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. Wszechstronność celebrytki sprawiła, że w zaledwie kilka lat udało jej się osiągnąć status jednej z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie. Czyżby urodziła się cudownym dzieckiem? Na pewno ambitnej Julii pomógł fakt, że wiele talentów zaczęła rozwijać już we wczesnym dzieciństwie. 

Julia Wieniawa zmaga się z przewlekłą chorobą. "Przez około półtora roku o tym nie wiedziałam"

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z dzieciństwa 

Julia Wieniawa opublikowała nietypową relację na Instastory. Aktorka pokazała, jak razem z mamą przeglądają przy kawie magazyn "Show". W czasopiśmie ukazał się obszerny materiał o aktorce oraz ekskluzywne zdjęcia z jej rodzinnego albumu. Wśród fotografii pojawiło się sporo fotografii z dzieciństwa, na których mała Julia pozuje w przebraniach ze szkolnych przedstawień. Jak widać, już w szkole podstawowej gwiazda uczęszczała do kółka teatralnego, śpiewała i grała w jasełkach. 

1
fot. Instastory:@juliawieniawa
3
fot. Instagram:@juliawieniawa

Pojawiło się także zdjęcie z narodzin Julii Wieniawy w 1998 roku. Widać na nim również młodą mamę aktorki, Martę Wieniawę-Narkiewicz, która dzisiaj jest menedżerką córki. 

Julia Wieniawa pochwaliła się tatą. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to ceniony artysta 

2
fot. Instastory:@juliawieniawa
Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Julii Wieniawy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw