Zamknij

Julia Wieniawa na zdjęciu bez stanika. Fani zachwyceni. "Nimfa, ale z pazurem" [FOTO]

Maciej Friedrich
07.01.2020 11:34
Julia Wieniawa na zdjęciu bez stanika. Fani zachwyceni. "Nimfa, ale z pazurem" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa postanowiła odpocząć od aktorskich obowiązków i wybrała się do Nowego Jorku. W sieci chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wypoczynku w Stanach Zjednoczonych. Fotografia, na której aktorka pozuje bez stanika, zachwyciła fanów. 

Julia Wieniawa to aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza komediowemu serialowi "Rodzinka.pl". Rola Pauli okazała się trampoliną go wielkiej kariery, 21-letnia aktorka jest obecnie jedną z największych krajowych gwiazd. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją między innymi w serialach "Zawsze warto". 

Julia nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, na swoim koncie ma także intratne kontrakty reklamowe. Nic dziwnego, że po aktywnym roku postanowiła odpocząć. Gwiazda wybrała się do Nowego Jorku, a swoją podróż relacjonuje na Instagramie. Pojawiły się nawet plotki, że Wieniawa wypoczywa z nowym chłopakiem

Julia Wieniawa na zdjęciu bez stanika. Odważna fotografia polskiej aktorki

W poniedziałek 6 stycznia na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię fanów. Gwiazda "Rodzinki.pl" pochwaliła się nową fotografią z Nowego Jorku, a fanom gwiazdy nie umknął pewien szczegół. Wieniawa pozuje bowiem na zdjęciu bez stanika. Fotografia zachwyciła wielbicieli Julii, polubiło ją ponad 110 tysięcy użytkowników Instagrama. Nie zabrakło także pozytywnych komentarzy, w których fani komplementują urodę aktorki. 

- Najpiękniejsza na świecie.

- Ale ty masz świetną figurę.

Wooow! Jaka cudowna! Piękna! Sexy! Takaaaaa nimfa, ale z pazurem! - czytamy. 

A jak wam podoba się zdjęcie Julii?

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF