Zamknij

Julia Wieniawa porozumiewawczo do Joanny Opozdy: "Więcej dystansu"

21.08.2020 20:54
Opozda i Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa i Joanna Opozda tuż przed weekendem zaserwowały swoim fanom krótką wymianę zdań w kąśliwym stylu. Zaczęło się od komentarza Wieniawy, ale cała sprawa ma też szerszy kontekst. Teraz zdaje się, że Julka próbuje tę potyczkę zakończyć. Apeluje porozumiewawczo do Opozdy: "Więcej dystansu".

Julia Wieniawa i Joanna Opozda właściwie nie mają powodu, by za sobą nie przepadać. Choć Wieniawa związana była z Antkiem Królikowskim, obecnym partnerem Opozdy, to jednak są to stare dzieje, a aktor zdaje się być mocno zakochany w nowej partnerce. Poza tym, że obie pani działają w jednej branży i są dla siebie potencjalną konkurencją, to żadnych niesnasek dotąd między nimi nie było. Aż do teraz.

Julia Wieniawa do Joanny Opozdy: "Więcej dystansu"

Zaczęło się od tego, że Wieniawa zamieściła wpis, na którym sugeruje, że strój, jaki Opozda założyła na ostatnią imprezę ze swoim udziałem, inspirowanym był stylizacją Wieniawy sprzed trzech tygodni. I choć Julia nie napisała, o kogo chodzi, to jednak Joasia chyba zrozumiała, że to do niej, bo szybko odpowiedziała. Zapytana o tę wypowiedź Julii, Joasia wyjaśniła dziennikarzowi "Plotka", że nie interesuje się tym, co nosi Wieniawa i nie zagląda na jej profil. Podkreśliła, że przeciwnie - to Julia często ją "podgląda", więc może ona szuka inspiracji. A tym, do czego Asia może ją zainspirować, jest skończenie jakiejś szkoły aktorskiej, żeby mogła nazywać się "'aktorką".

Joanna Opozda odpowiada na uwagę Julii Wieniawy

Być może Wieniawa nie spodziewała się, że Opozda wytoczy takie działa, bo w rozmowie z "Pudelkiem" wybrała ton, co do którego ta druga chyba nie będzie już mieć pretensji.

"Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu. Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu!" - oznajmiła.

Zobaczymy, czy jednak będzie ciąg dalszy.

RadioZET.pl/Plotek/Pudelek/AS