Zamknij

Julia Wieniawa pozuje bez makijażu na planie "Chłopów". "Trochę jesteś za bardzo zadbana" [FOTO]

22.10.2020 12:45
Julia Wieniawa
fot. Tricolors/East News

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie zdjęcie  planu "Chłopów". Na fotografii pozuje bez grama makijażu, jednak dla niektórych fanów jest za mało przekonująca. Ci stwierdzili, że jest zbyt zadbana. Aktorka odpowiedziała.

Julia Wieniawa na swoim koncie ma role nie tylko w serialach. Młoda gwiazda dba o to, żeby nie kojarzyć się jedynie z kampaniami reklamowymi na Instagramie czy programami telewizyjnymi. Julia dostaje również propozycje aktorskich wyzwań, z których chętnie korzysta.

Młoda gwiazda przyjęła propozycję zagrania w filmie "Chłopi" Doroty Kobieli. 21-latka pokazała zdjęcie z filmowego planu w pełnej charakteryzacji. Nie wszystkich jednak wizerunek filmowej bohaterki przekonał. Niektórzy stwierdzili, że Julia jest zbyt zadbana, jak na tamtą epokę.

Zobacz też:  Wieniawa odsłania uda w odważnej pozie. Fani osłupieli. Pytają, czy ma bieliznę [FOTO] 

Julia Wieniawa bez makijażu na planie filmu "Chłopi" [FOTO]

"Trochę za bardzo zadbana. Powinnaś być bardzie, jak na tamtą epokę ucharakteryzowana. A ogólnie powodzenia" - napisała jedna z obserwatorek. Julia szybko odpowiedziała fance. "Nie mam tu makijażu zupełnie. Ale i tak wszystko będzie malowane jak w filmie "Twój Vincent", więc wiadomo, że wszystko zostanie udoskonalone"  - odpowiedziała Wieniawa.

Fani młodej gwiazdy zgodnie przyznają, że nie mogą się doczekać jej w nowym projekcie. Poza Julią Wieniawią, w filmie Doroty Kobieli zobaczymy też m.in. Kamilę Urzędowską, Mirosława Bakę,  Ewę Kasprzyk oraz Andrzeja Konopkę. Podobnie jak "Twój Vincent"  film zostanie stworzony w technice animacji malarskiej.

Póki co Julia Wieniawa przygotowuje się do finału "Tańca z gwiazdami", który widzowie zobaczą już w najbliższy piątek. Gwiazda zatańczy oczywiście w parze ze Stefano Terrazzino.

RaioZet.pl