Zamknij

Julia Wieniawa pręży się na sycylijskiej plaży w bikini: "Bogini" [FOTO]

24.07.2020 09:40
Julia Wieniawa
fot. Piotr Molecki/ East News

Julia Wieniawa wyjechała na Sycylię. Gwiazda korzysta z pięknej, słonecznej pogody, opalając się na plaży. Na jej Instagramie pojawiło się gorące zdjęcie z bikini, które rozpaliło wyobraźnię fanów gwiazdy.

Julia Wieniawa pręży się w bikini. Gwiazda pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

Julia Wieniawa postanowiła wyjechać na Sycylię. Gwiazda odpoczywa w towarzystwie przyjaciół, m.in. Stefano Terrazzino. To ostatnie tygodnie odpoczynku przed ciężkimi treningami do "Tańca z gwiazdami", który wraca na antenę Polsatu na początku września. Gwiazda korzysta z pięknej, słonecznej pogody i opala się na plaży. Ostatnio pokazała zmysłowe zdjęcie, na którym pręży zgrabne ciało w bikini.

Fani błyskawicznie zareagowali na gorącą fotografię. "Piękne ujęcie", "bogini", "syrena", "bosko wyglądasz jak zawsze" - pisali zachwyceni.

Julia Wieniawa zatańczy w "Tańcu z gwiazdami" z Kamilem Kuroczko

Julia Wieniawa w "Tańcu z gwiazdami" zatańczy z Kamilem Kuroczko. Portale plotkarskie sugerowały ostatnio, że tancerz jest oczarowany młodą aktorką i liczy na coś więcej, niż przyjaźń. Julia Wieniawa zdementowała plotki na swoim Instagramie.

"Serio?! (...) Przestańcie w**eprzać mnie w kolejne telenowele. Zrobiliśmy sobie zdjęcie z Kamilem podczas nagrywania ramówki [która odbyła się kilka miesięcy temu - przyp. red.], a tu już ktoś wymyśla kolejne romanse. Zbiera mi się na rzyg" - napisała na Insta Stories.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl