Zamknij

Julia Wieniawa przegrała w finale TzG, choć tańczy lepiej? Iwona Pavlović komentuje wynik show

26.10.2020 21:27
Iwona Pavlovic
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa w finale "Tańca z Gwiazdami" przegrała z Edytą Zając. Ivona Pavlović w zaskakujący sposób skomentowała wynik show.

Julia Wieniawa bardzo mocno walczyła o to, by zwyciężyć w " Tańcu z Gwiazdami". Młoda aktorka poświęcała mnóstwo czasu na treningi u boku razem ze Stefano Terrazzino. Przed finałem programu ćwiczyła podobno całymi nocami. Ostatecznie w finałowym odcinku, który ze względu na koronawirusa w obsadzie odbył się wcześniej, niż to było planowane, Wieniawa zajęła drugie miejsce.

W finale, który odbył się w piątek 23.10. o zwycięstwo walczyły dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicza. Sympatię widzów oraz ich przychylność zaskarbiła sobie ta druga para i to ona zdobyła Kryształową Kulę. Wynik finału skomentowała jurorka programu, tancerka Iwona Pavlović. Jak zauważa, zgadza się z werdyktem, ale uważa, że to Julia tańczy lepiej.

Zobacz także: Julia Wieniawa odsłoniła piersi na zdjęciu. Fani: "Oj, będą gadać" [FOTO]

Julia Wieniawa lepsza od Edyty Zając - mówi Pavlović

Zdaniem "Czarnej Mamby" Julia Wieniawa od początku programu świetnie poruszała się w tańcu i była lepsza od Edyty Zając. Jednak w programach, takich jak "Taniec z Gwiazdami", nie zawsze wygrywa ten, kto jest lepszy. Zwyciężczyni po prostu czymś oczarowała publikę.

"Zgadzam się z piątkowym werdyktem telewidzów. Nauczyłam się zgadzać z opinią tych, którzy głosują i wysyłają SMS-y. To program rozrywkowy i nie zawsze wygrywają w nim ci, którzy prezentują najlepsze umiejętności taneczne. Kiedy wygrała Edytka, to uzmysłowiłam sobie, że ona pokazała, że mając mniejsze umiejętności, można się poprawiać z odcinka na odcinek i w końcu wygrać ten program. Mam przy okazji nadzieję, że wszyscy widzieli, że Julia tańczyła zdecydowanie lepiej od Edytki, ale nasza zwyciężczyni czymś innym oczarowała ludzi przed telewizorem" - wyjaśniła Pavlović w rozmowie z Faktem.

Jurorka dodała, że finał był jednym z lepszych w historii polskiej edycji show.

"Finał był fantastyczny. Trzy tańce wykonane przez każdą z uczestniczek, to były jedne z lepszych występów w tym programie. Moje serce jako jurorki się radowało. Co taniec to było lepiej! Gwiazdy i tancerze stanęli na wysokości zadania. Oglądało się to cudownie. Byłam w tych smutnych czasach pandemii, chociaż na chwilę w innym, lepszym świecie".

RadioZET.pl/Fakt/AS