Zamknij

Julia Wieniawa przerażona koronawirusem. Odwołają przez niego "Taniec z gwiazdami"?

Patrycja Chudolińska
11.03.2020 10:32
Julia Wieniawa
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa. "Jestem tym wszystkim troszkę przerażona" - podkreśliła w relacji na Instagramie.

Julia Wieniawa obawia się koronawirusa

Julia Wieniawa w ostatnich miesiącach nie mogła narzekać na brak pracy. Przed aktorką serialu "Rodzinka.pl" postawiono kilka ciekawych wyzwań. 21-latka po raz pierwszy miała szansę zagrać w horrorze oraz wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami".

Premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą została przesunięta w związku z obawą przed koronawirusem. Aktorka nie ukrywała smutku po tej decyzji. W ramach pocieszenia wybrała się z mamą na bezglutenową pizzę.

- Kochani jestem tak samo zaskoczona, jak wy, informacją, że premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została odwołana i przesunięta, jeszcze nie wiadomo na kiedy. Dowiemy się o tym, kiedy sytuacja w kraju zostanie unormowana. Ale z racji koronawirusa kina zostaną zamknięte, z tego co słyszałam, już za chwilę, i premiera po prostu odbyć się nie może. Na początku nie rozumiałam tej decyzji, a teraz wiem, że jest to naprawdę potrzebne, żeby pozbyć się tego wirusa jak najszybciej i rzeczywiście wszystkie imprezy masowe powinny zostać odwołane - powiedziała w relacji na InstaStories.

Czy koronawirus przeszkodzi w nagrywaniu "Tańca z gwiazdami"?

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem odwołano wiele wydarzeń, koncertów i premier filmowych. Julia Wieniawa zastanawia się, czy podobny los czeka "Taniec z gwiazdami". Program emitowany jest na żywo, a zmagania uczestników za każdym razem obserwuje liczna widownia.

- Zobaczymy, jak to będzie z moją premierą teatralną, która będzie za dwa tygodnie, a także ciekawe co z "Tańcem z Gwiazdami". Jestem tym wszystkim troszkę przerażona. Najważniejsze jest to, żebyśmy zachowywali higienę osobistą. Myjmy te ręce, nie dotykajmy w komunikacji miejskiej tych wszystkich rur i tak dalej. Uważajmy na siebie. Z tego co słyszałam, powinniśmy pić ciepłe napoje, unikać zimnych i będzie dobrze. Nie siejmy paniki, uważajmy na siebie i swoich bliskich. Pilnujmy siebie nawzajem i będzie w porządku. Nasza premiera 13 marca okazała się być rzeczywiście pechowa, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Więc czekajcie cierpliwie i widzimy się w kinach już niebawem - przekazała fanom Julia Wieniawa.

Co myślicie o przesunięciu premiery filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt"?

RadioZET.pl/PCh