Zamknij

Julia Wieniawa robi szpagat na sesji zdjęciowej. Fani: "Jest ogień" [WIDEO]

21.09.2020 15:00
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa chętnie dzieli się z fanami kulisami swojej pracy. Ostatnio gwiazda zapowiedziała nowy projekt - własną markę kosmetyków. Aktorka zdradziła, jak wyglądała sesja zdjęciowa do kampanii jej produktów.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Choć ma dopiero 21 lat, jej kariera prężnie się rozwija - zaczynała w serialu TVP "Rodzinka.pl", pojawiła się w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii" oraz głośniej produkcji Netfliksa "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Prócz aktorstwa, dobrze odnajduje się przed obiektywem - często bierze udział w sesjach zdjęciowych do dużych kampanii reklamowych. Wieniawa uważana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w show-biznesie.

Aktorka dba o różne źródła dochodu. Prócz pracy na planie, inwestuje zarobione pieniądze m.in. w nieruchomości. Ostatnio postanowiła także stworzyć własną markę kosmetyków - Jusee Cosmetics. Wiele gwiazd, zarówno w Polsce jak i za granicą, decyduje się na tworzenie i sprzedawanie własnych produktów. Czy kosmetyki Wieniawy podbiją rynek?

Zobacz także: Wieniawa szczerze o relacjach z Terrazzino. Łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Julia Wieniawa rozciąga się podczas sesji zdjęciowej [WIDEO]

Julia Wieniawa pokazała właśnie nagranie zza kulis sesji zdjęciowej do kampanii jej marki Jusee Cosmetics. Widać, że gwiazda dała z siebie wszystko podczas pozowania. Na krótkim wideo widzimy, jak rozciąga się niemal do szpagatu. Internautom bardzo spodobała się ta poza.

- Jest ogień!

- Cała sesja dla Jusee to taki sztos.

- Jaka rozciągnięta.

- Kosmetyki kosmetykami, ale warto podkreślić fakt, że jesteś niesamowicie gibka - komentują fani.

Też wam się podoba?