Zamknij

Julia Wieniawa rozebrała się na Bali. Fani zwrócili uwagę na jej pośladki

Judyta Wanicka
18.11.2019 14:56
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa spędza wakacje na Bali. Była dziewczyna Barona i Antka Królikowskiego pokazała zdjęcia w bikini, na których z dumą eksponuje smukłe ciało. Fani zwrócili uwagę na niezwykle krągłe pośladki Julii Wieniawy. Okazuje się, że gwiazda ma pupę jak marzenie!

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 20-latka odnosi sukcesy nie tylko jako aktorka, ale także świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. W zaledwie kilka lat udało jej się osiągnąć status jednej z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie. Wieniawa reklamuje modę, kosmetyki, udziela wywiadów i bryluje na największych celebryckich imprezach. Olbrzymie zainteresowanie wzbudzają także jej zdjęcia z wakacji, na których chętnie odsłania zgrabne ciało. Gwiazda serialu „Zawsze warto” po raz kolejny zaserwowała fanom rozpalające wyobraźnie widoki.

Julia Wieniawa w bikini. Pokazała krągłą pupę

Julia Wieniawa ładuje akumulatory na rajskiej wyspie Bali. Gwiazda połączyła wypoczynek z zajęciami jogi, której jest gorącą wielbicielką. Na miejscu okazało się, że w obozie bierze udział jej dobra znajoma, finalistka poprzedniej edycji „Top Model” Anna Markowska. Naturalnie 20-letnia aktorka skrupulatnie dokumentuje wszystko, co robi, na Instagramie. Fani widzieli już, jak celebrytka pije drinki, pływa w basenie i tańczy. Jednak najwięcej emocji wzbudziły zdjęcia Julii Wieniawy w bikini, na których eksponuje zgrabne pośladki.

Julia Wieniawa
fot. Instastory:@juliawieniawa

Krągłe pośladki Julii Wieniawy natychmiast zwróciły uwagę internautów. Raczej nikt nie wątpił w to, że 20-latka skrywa pod ubraniem bardzo zgrabne ciało, ale że ma pupę jak Ewa Chodakowska, mało kto się spodziewał. Obserwatorzy Wieniawy nie szczędzili wysportowanej gwieździe komplementów. Wielu zgodnie stwierdziło, że to jedno z najgorętszych zdjęć, jakie 20-letnia aktorka wstawiła do tej pory na Instagram.

Julia Wieniawa
fot. Instastory:@juliawieniawa

RadioZET.pl/jw