Zamknij

Julia Wieniawa rozgrzała swoich fanów. Pokazała zmysłowy taniec na Instagramie [WIDEO]

15.10.2020 14:39
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Julia Wieniawa wie, jak rozgrzać swoich fanów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zmysłowy taniec do piosenki Rihanny. Zadbała też o odpowiedni strój, podkreślający kształty.

Julia Wieniawa uwielbia tańczyć, a jej taneczne umiejętności widzowie mogą śledzić co tydzień w "Tańcu z gwiazdami". Tym razem gwiazda zaprezentowała gorący taniec na Instagramie do jednej z piosenek Rihanny.

Julia zadbała nie tylko o kocie ruchy, ale również o odpowiedni, idealnie dopasowany do ciała, kusy strój. Taniec Julii Wieniawy rozgrzał fanów do czerwoności. Wideo skomentował Adam Fidusiewicz, który zażartował, że on lepiej kręci biodrami niż Julia. "Poczekaj na moją piątkową sambę" - odpowiedziała koledze Wieniawa.

Zobacz też: Wieniawa odsłania uda w odważnej pozie. Fani osłupieli. Pytają, czy ma bieliznę [FOTO] 

Julia Wieniawa rozgrzała fanów tańcem na Instagramie [WIDEO]

Fani zgodnie stwierdzili, że Julia schudła. Niewykluczone, że to efekt intensywnych treningów do "Tańca z gwiazdami", które są przecież dość wymagające. Gwiazda trenuje pod okiem Stefano Terrazzino, zbierając co tydzień bardzo wysokie noty od jurorów.

Julia Wieniawa dała się poznać fanom, występując w serialu "Rodzinka.pl". Później jej kariera ruszyła błyskawicznie. Na swoim koncie ma role w takich serialach jak m.in. "Na dobre i na złe", "Klan", "Na Wspólnej" oraz "zawsze warto". Zagrała również w takich filmach jak m.in. "Kobiety mafii", "Kobieta sukcesu", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Sala samobójców. Hejter".

RadioZet.pl