Zamknij

Julia Wieniawa schudła przez "Taniec z gwiazdami". "Moje spodnie są za duże"

Patrycja Chudolińska
09.03.2020 13:07
Julia Wieniawa
fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa intensywnie trenuje, aby jak najlepiej wypaść w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka zatańczy u boku Stefano Terazzino. Okazuje się, że już przed pierwszym odcinkiem gwiazda zrzuciła kilka kilogramów.

Julia Wieniawa w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

Julia Wieniawa rozpoczęła zmagania w 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W piątek 6 marca wyemitowany został pierwszy odcinek, w którym gwiazda zatańczyła u boku Stefano Terazzino. Występ aktorki został pozytywnie oceniony zarówno przez jurorów, jak i widzów oraz internautów.

21-latka wkłada wiele wysiłku w treningi i przygotowania. Aktywność fizyczna sprawiła, że aktorka... zgubiła kilka kilogramów.

Julia Wieniawa schudła przez "Taniec z gwiazdami"

Julia Wieniawa przyznaje, że schudła przez treningi do "Tańca z gwiazdami". Podkreśla jednak, że nie był to dla niej żaden cel, a gubienie kilogramów było całkiem przypadkowe.

- Znajomi mówią mi, że troszkę schudłam. Ale ja ostatnio nie zwracam uwagi, mimo że zawsze miałam obsesję na punkcie piękna i fizyczności. Tak teraz, przez to, że dużo ćwiczę, czuję się pewna w swoim ciele i nieważne, czy mi coś odstaje, czy nie. Zawsze na siłowni patrzę na to, czy mi się coś zmienia, czy mam jakieś mięśnie. A w tańcu najważniejsze są emocje - zdradziła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Julia Wieniawa na co dzień jest bardzo aktywna - trenuje na siłowni, rozciąga się i uprawia jogę.

- Rzeczywiście, moje ulubione spodnie zaczęły być na mnie za duże ostatnio. Oby tak dalej! - dodała aktorka.

Faktycznie widać, że Julia Wieniawa schudła?

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh