Zamknij

Julia Wieniawa skończyła 21 lat. Pokazała gorące zdjęcia z imprezy z mamą [FOTO]

Maciej Friedrich
23.12.2019 10:37
Julia Wieniawa skończyła 21 lat. Pokazała gorące zdjęcia z imprezy z mamą [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, skończyła 21 lat. Na imprezie bawiła się między innymi w towarzystwie mamy. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z gorącej imprezy. 

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek. Swoją karierę rozpoczęła jako dziecko na deskach Teatru Muzycznego "Roma". Zawodowym przełomem był angaż do serialu "Rodzinka.pl", w którym Julia występuje od 2012 roku. Kreacja sympatycznej Pauli otworzyła jej drogę do wielkiej kariery i intratnych kontraktów reklamowych. W 2019 roku mogliśmy oglądać Wieniawę między innymi w serialu "Zawsze warto", a na 2020 rok zapowiedziano kolejny film z jej udziałem, horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

Dziś, 23 grudnia, Julia kończy 21 lat. Z tej okazji w weekend bawiła się na imprezie, którą zorganizowali dla niej bliscy. Szczęśliwa Wieniawa pochwaliła się zdjęciami z niej w mediach społecznościowych. 

Julia Wieniawa kończy 21 lat. Pokazała zdjęcia z gorącej imprezy

Julia została zaskoczona imprezą niespodzianką. Jak sama napisała na Instagramie, czuła się wzruszona gestem najbliższych.

Last night was like... Wzruszyłam się! Nikt wcześniej nie zrobił mi imprezy niespodzianki! Love you ludziska! - czytamy w poście aktorki. 

Na opublikowanych przez Julię zdjęciach widać, że na imprezie nie zabrakło między innymi Weroniki Rosati oraz Marty Wieniawy-Narkiewicz, mamy Julii, a zarazem jej menadżerki. Widać, że mama i córka mają świetny kontakt. Doskonale się razem bawiły i obdarowywały buziakami. 

Gwieździe "Rodzinki.pl" składamy oczywiście najlepsze urodzinowe życzenia. 

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF