Zamknij

Julia Wieniawa spotyka się z aktorem "365 dni"? Aktorka komentuje

Sylwia Wamej
31.01.2020 14:28
Julia Wieniawa
fot. Viphoto/East News

Julia Wieniawa spotyka się z Michele Morrone? Takie informacje pojawiły się na portalu Plotek.pl. Aktorka stanowczo je zdementowała. Co powiedziała?

Julia Wieniawa i Michele Morrone spotykają się ze sobą? Gwiazda komentuje te doniesienia

Julia Wieniawa spotyka się z Michele Morrone? Takie informacje pojawiły się na portalu Plotek.pl. Według serwisu Michele jest oczarowany polską aktorką. Podobno jest oczarowany jej urodą, ale również żywiołowością i temperamentem. Według Plotka Julia Wieniawa wyjątkowo zawróciła w głowie Michele Morrone. Jak się okazuje, rzekomy romans z odtwórcą Massimo z "365 dni" został wyssany z palca.

W rozmowie z serwisem Pudelek.pl Julia Wieniawa skomentowała medialny romans. "Stanowczo zaprzeczam tym informacjom. Przykro mi, że ktoś z produkcji próbuje promować swój film moim kosztem" - skomentowała Julia Wieniawa w rozmowie z Pudelkiem.

"Stanowczo zaprzeczam tym informacjom. Przykro mi, że ktoś z produkcji próbuje promować swój film moim kosztem" - wyjaśniła młoda gwiazdka w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Doniesienia na temat romansu Michele i Julii skomentowała też sama Blanka Lipińska, autorka "365 dni".

"Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale w sumie ładna byłaby z nich para" – mówi autorka 365 dni w rozmowie z portalem kozaczek.pl

Julia Wieniawa: Z kim była związana?

Julia Wieniawa wielokrotnie musi zaprzeczać rozmaitych plotkom na temat rzekomych romansów. Ostatnio aktorka związana była z Aleksandrem Miwiwem-Baronem, a wcześniej z Antkiem Królikowskim. Gwiazda podkreśla w wywiadach, że obecnie jest singielką.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Pudelek.pl/SW